Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere
 Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...
 Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import
 Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...
 

Vrei să fii milionar se întoarce la Kanal D

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
86 replies to this topic

#73
hwplanet

hwplanet

    Cont sters.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,641
  • Înscris: 05.07.2018
Decat o data pe saptamana se difuzeaza? :) naspa, stie cineva cat a castigat tipul din editia asta?

#74
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,827
  • Înscris: 06.11.2018
Schimbare de programare la „Vrei să fii milionar?”. Va avea două difuzări și va începe mai devreme

[ https://www.paginademedia.ro/wp-content/uploads/2018/11/3_tb730.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

N-a început bine și deja se schimbă. Emisiunea „Vrei să fii milionar?” care a început săptămâna aceasta la Kanal D va avea de câte două ediții de săptămâna viitoare - lunea și marțea, potrivit unui anunț al postului.

În plus, emisinea prezentată de Teo va începe de la 22.30, în loc de 23.00 cum s-a întâmplat la prima ediție.

Reamintim că după prima ediție a quizz-show-ului, Kanal D a avut audiențe modeste, după cum Paginademedia.ro a scris AICI.  Postul a fost pe trei la orașe și pe publicul comercial și pe patru la orașe.

Sursa: https://www.paginade...sa-fii-milionar

#75
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,877
  • Înscris: 28.11.2006
Din cate am vazut inclusiv pe la straini, exista 2 variante de difuzare a VSFM: ori cate o ora de luni pana vineri, ori o singura emisiune saptamanala de 2 ore. La noi e ca de obicei o strutocamila.

#76
dresden

dresden

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 313
  • Înscris: 06.08.2018
in maxim o luna dispare , parerea mea:)))) Nu au fost inspirati turcii cu Teo, nu are absolut nimic in comun cu tipul asta de emisiuni, poate doar daca-l aduce pe Salam la un quizz test :))) Revenind, fara Iantu, e degeaba show-ul!

#77
AidenIrish

AidenIrish

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,743
  • Înscris: 08.08.2018
Am urmărit vreo 3/4 din prima ediție, iar Teo mi se pare depășită de ce se întâmplă acolo. Vrea să pară amuzantă și e, de fapt, penibilă. Acum sunt destul de sigur că mai bun era Cazacu. La dracu, cred că și Kiriță ar fi fost mai ok decât asta. Posted Image

#78
hwplanet

hwplanet

    Cont sters.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,641
  • Înscris: 05.07.2018
E singura emisiune de acest gen, ar trebui sa bage toate saptamana, da banuiesc ca nu are editii suficiente. Si era mai misto sa fie si Live, in timp real, nu emisiune inregistrata.

Edited by hwplanet, 11 November 2018 - 18:02.


#79
Marin2514

Marin2514

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,047
  • Înscris: 22.09.2013
De mâine (12 noiembrie), emisiunea va fi săptămânal, luni și marți de la 22.30 La 00.00.

#80
hwplanet

hwplanet

    Cont sters.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,641
  • Înscris: 05.07.2018
Se uita macar 1000 de oameni la emisiunea asta? :) Vin intrebari atat de grele ca iti dai palme....

#81
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,827
  • Înscris: 06.11.2018
Teo Trandafir întreabă din nou: „Vrei să fii milionar?”. Emisiunea va avea un nou sezon
[ https://www.paginademedia.ro/wp-content/uploads/2019/05/un-nou-sezon-vrei-sa-fii-milionar--2-_tb730.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Emisiunea „Vrei să fii milionar?”, prezentată de Teo Trandafir, se pregătește de un nou sezon la Kanal D. Reprezentanții postului turcesc nu au menționat însă când va reveni concursul de cultură generală. Premiul cel mare pus la bătaie este de un milion de lei.

Teo Trandafir:

„Milionarul e in fiecare dintre concurenti, dar pentru a iesi la vedere, trebuie rabdare, echilibru, atentie si calm din partea fiecarui concurent. Voi incerca sa il gasesc, vrem cu totii sa il cunoastem. Aceasta emisiune este o bucurie, pentru ca am ajuns sa cunosc oameni fantastici, pregatiti, de la care avem cu totii ce invata, indiferent pana la ce nivel ajung.”

Reamintim că ar fi al doilea sezon al show-ului cu Teo Trandafir ca prezentator.

Vrei să fii milionar, minge de tenis între Kanal D și Prima TV

În primă instanță, emisiunea „Vrei să fii milionar?”, numită inițial „Vrei să fii miliardar?” a fost difuzată și produsă de Prima TV și a fost prezentată de Virgil Ianțu. În anul 2011, emisiunea-concurs s-a mutat la Kanal D și era prezentată de același Virgil Ianțu.

Trei ani mai târziu, în 2014,emisiunea și Ianțu trec înapoi la Prima TV.

În 2018, emisiunea a revenit la Kanal D, cu un nou prezentator: Teo Trandafir.

Formatul „Vrei sa fii milionar?” este realizat de Sony Pictures Television (SPT), distribuit international de SPT.

Sursa: https://www.paginade...a-fii-milioanar

#82
Marin2514

Marin2514

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,047
  • Înscris: 22.09.2013
Din 20 mai, în fiecare luni, de la ora 23.00 (!!!), Vrei să fii milionar!, la Kanal D
https://www.kanald.r...anal-d-20021180

#83
Crbl2001

Crbl2001

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,733
  • Înscris: 04.05.2019
Imi placea mai mult cu Virgil.Avea o privire d-aia de zici ca greseai la toate intrebarile.
Daca ar fi sa merg si eu acolo,n-as face mai mult de 5000 de lei...da si astia-s multi.

#84
printzul69

printzul69

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 509
  • Înscris: 24.09.2013
Nu pot sa uit cand a fost intrebarea de cine a fost pacalita vulpea [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/XbteNgoMTXU?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#85
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,436
  • Înscris: 05.07.2018
Macar s-a intors cu ceva nou, sau doar postati ca sunteti nostalgici si va doriti sa fiti si voi in fata domnului Iantu?

#86
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,877
  • Înscris: 28.11.2006
In fata doamnei Teo, te rog frumos...

#87
Crbl2001

Crbl2001

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,733
  • Înscris: 04.05.2019

View PostPuferiu_, on 19 iunie 2019 - 21:17, said:

Macar s-a intors cu ceva nou, sau doar postati ca sunteti nostalgici si va doriti sa fiti si voi in fata domnului Iantu?
Iantu era mai ok .Avea privirea aia de te facea mai confuz decat erai...

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate