Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

UPC vs. Telekom/Orange DTH/RCS (TV)

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#19
toto_riina

toto_riina

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,564
  • Înscris: 20.08.2014
Corect. Si Filmbox-urile, doar ca pe alea nu le punem la socoteala fiindca au fost dintotdeauna la Upc, si Digi oricum n-o sa le bage (au fost exclusiv la upc pana sa bage si Telekom ceva zilele astea), cum la fel nu putem sa punem la socoteala digi sport-urile, world, animal world si life, fiindca sunt posturi exclusive ale Digi si niciodata n-o sa permita sa le preia si concurenta. Hora Tv la fel. Iar Al Jazeera, Euronews si France 24 se gasesc oficial si pe youtube daca ai smart tv sau laptop, deci nu-i asa mare pierdere ca nu le are Digi.

#20
ying_yang

ying_yang

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 202
  • Înscris: 17.07.2005

View Postronuquet, on 06 martie 2020 - 21:15, said:

Se subțiază lista de la UPC... avantajele DIGI au crescut considerabil.
Nu chiar, megaoperatorul mai are de recuperat prin introducerea unui numar mai mare de HD-uri si a unui pachet extra despre care se tot vorbeste; abia atunci voi fi multumit.

#21
crislacor

crislacor

    Cui îi pasă...?!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,042
  • Înscris: 20.06.2009

View Postying_yang, on 10 martie 2020 - 17:12, said:

(...) introducerea unui numar mai mare de HD-uri si a unui pachet extra despre care se tot vorbeste;
Nu, nu!Posted Image  O să fie prea bine atunci, toată lumea o să vrea la Digi și va fi înghesuială...Posted Image

View Postying_yang, on 10 martie 2020 - 17:12, said:

abia atunci voi fi multumit.
La pariu că nici atunci...?Posted Image

#22
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,796
  • Înscris: 06.11.2018

View Posttoto_riina, on 10 martie 2020 - 13:16, said:

Corect. Si Filmbox-urile, doar ca pe alea nu le punem la socoteala fiindca au fost dintotdeauna la Upc, si Digi oricum n-o sa le bage (au fost exclusiv la upc pana sa bage si Telekom ceva zilele astea).
Nu au fost exclusiv la UPC deoarece sunt si la alti operatori
Spoiler
Iar Film Box-urile (inafara de Premium si Arthouse) au fost toate la Telekom pana in 2018.

#23
Tudor75

Tudor75

    peRFect

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,147
  • Înscris: 14.12.2007

View Postying_yang, on 10 martie 2020 - 17:12, said:

Nu chiar, megaoperatorul mai are de recuperat prin introducerea unui numar mai mare de HD-uri ...
Nu, nu, nu! Calitatea conteaza, nu cantitatea. Daca intra Etno HD sau Taraf HD mai bine nu!

View Postying_yang, on 10 martie 2020 - 17:12, said:

... si a unui pachet extra despre care se tot vorbeste; abia atunci voi fi multumit.
Cu pachetul extra sunt de acord. Nu au cum sa fie starvuri intr-un pachet extra. ;)

#24
ying_yang

ying_yang

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 202
  • Înscris: 17.07.2005
Nu inteleg de ce nu ati dori sa aveti cat mai multe posturi HD, ati vazut in ce hal se vad cele SD? Va place in ce bataie de joc a fost bagat CBS Reality, mai ales ca acesta nu are si varianta HD? Il vizionati cu placere?

View PostTudor75, on 10 martie 2020 - 23:00, said:

Nu, nu, nu! Calitatea conteaza, nu cantitatea. Daca intra Etno HD sau Taraf HD mai bine nu!
Nici eu nu vreau asemenea canale, dar si acestea au publicul lor. Fiti mai deschisi la minte!

View Postcrislacor, on 10 martie 2020 - 22:31, said:

La pariu că nici atunci...?Posted Image
Cum sa nu? Macar nu voi mai fi nevoit sa am parte de deranj din cauza abonarii la alt operator.

Edited by ying_yang, 11 March 2020 - 12:06.


#25
crislacor

crislacor

    Cui îi pasă...?!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,042
  • Înscris: 20.06.2009

View Postying_yang, on 11 martie 2020 - 12:05, said:

(...) Il vizionati cu placere?(...)
Nu mă uit la așa ceva, de fapt nu mă uit la nimic din cele care au de-a face cu „reality”!
Am spus-o mai demult, personal nu înțeleg cum poți găsi plăcere în a te uita la lucruri rele făcute de semeni de-ai tăi (și aici mă refer în primul rînd la CBS Reality și la mult-doritul ID). În al doilea rînd să nu uităm că, deși toate aceste chestii au inspirația în realitate, sînt realizate post-factum și implicit conțin o doză de „cosmeticale”, pentru a da mai bine pe sticlă! Păi, și atunci?
Dar na, ăsta sînt eu, cui îi place n-are decît să le consume în continuare...Posted Image

#26
ying_yang

ying_yang

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 202
  • Înscris: 17.07.2005
CBS Reality l-am dat ca exemplu ca e printre ultimele care a intrat, dar sunt si altele care se vad oribil; cum va puteti uita la acelea in loc sa aveti versiunea HD (daca exista)?
Nici mie nu imi plac anumite genuri de emisiuni; fiecare avem anumite preferinte, este normal sa fim diferiti.

#27
ronuquet

ronuquet

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,216
  • Înscris: 22.02.2017
Diferenta intre Orange fibra si Vodafone. :)

Prea multe HD-uri de calitate in plus fata de noi...

Attached Files



Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate