Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Free streaming SkyShowtime

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine
 The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...
 Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 

Contract de întreținere cu păstrarea dreptului de uzufruct viager

- - - - -
  • Please log in to reply
56 replies to this topic

#55
gabriel1981

gabriel1981

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 589
  • Înscris: 30.04.2012
nu,nu am aceasta posibilitate casa este construita la 2,20 de vecin iar intre casa mea si cea parintesca sunt 8-10 metri deschiderea totala a terenului este cam de 28 mt.

#56
gabriel1981

gabriel1981

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 589
  • Înscris: 30.04.2012
asa cum am promis.....va tin la curent cu ultimele noutati...
parintii nu mai vorbesc cu mine....din contra mi-au facut plangere la politie,de fapt mama....ea este cu probleme....
plangerea a fost pe motiv ca nu o las in pace ca-injur de luni de zile.....in urma tuturor declaratiilor nu sa facut nimic dl de la politie si-a dat seama ca este numai vina ei....am incercat cu totii sa gasim o solutie propusa de dl politist dar nu au fost de acord....am fost indrumati de dansul sa actionam pe cale legala....mama  a zis ca nu ma lasa nici macar sa me leg la bazinul de apa comunala.....ba din contra ne ameninta mereu ca ne da afara ca sparge actul....politistul a intrebat daca ne da voie sa facem un W.C. sau o mica cotineata pentru cateva gaini....nimic....
in curand o sa imi arunce si masina in drum sau nu o se ne mai lase sa luam apa de la robinet.
am impresia ca ne provoaca mereu ca sa stricam noi contractul de intretinere....
nu vreau sa ajung la avocat....caci la urma urmei este terenul ei....ce as putea castiga? Nimic!



#57
althea

althea

    Guru Member

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 11,660
  • Înscris: 30.10.2009
Eu n-aș putea trăi în asemenea stres, mi-aș lua familia și aș pleca.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate