Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
O smecherie pe care nu o inteleg

Balcon parter fara acte

unde gasesc un speed bag in bucur...

Programe TV cu altfel de sporturi
 Laptop "bun la toate" max...

ctfmon.exe - System Error (in Saf...

Ați prins vremurile cand 120 Volț...

Whatsapp nu afișeaza numele ...
 Medii admitere Politehnica Bucure...

Se extinde Baza de la Kogalniceanu

Politist mutilat de caine in curt...

Trotineta- cat rezista?
 Windows 11 si inregistrare de pe ...

Cont Facebook spart

Accesare Plex prin webstation

Reziliere contract Digi Mobil?
 

Problema la hotspot!

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
RickyBLDZZZ

RickyBLDZZZ

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 22.03.2018
Salut!Ieri am trecut de pe o cartela Orange prepay la o cartela Digi pe abonament cu internet nelimitat.Am un iPhone 5 si azi am observat ca in Configurari optiunea de Hotspot Personal a disparut.Am iOS 10.3.3!Ce as putea face sa imi reapara?

#2
mybrandnewmail59

mybrandnewmail59

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 841
  • Înscris: 21.01.2018
https://forum.softpe...2#entry15882138

#3
RickyBLDZZZ

RickyBLDZZZ

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 22.03.2018
Am văzut chestia aia dar eu nu găsesc  Cellular Data Network in Setări sau in Cellular :(((

#4
mybrandnewmail59

mybrandnewmail59

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 841
  • Înscris: 21.01.2018
Asa, si nu-ti merge google ?
Sau ai acolo 876 de meniuri cu Mobile sau Networks sau Data.....?
Eu am gasit in 30 de secunde: settings > mobile data > mobile data options > mobile data network > jos hotspot

Edited by mybrandnewmail59, 22 March 2018 - 13:31.


#5
id_cristi

id_cristi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 154
  • Înscris: 23.02.2011
Va salut, am un iphone 5s, ios 11.4.1, il folosesc ca hotspot pe wi-fi. Daca fac o pauza mai mare de 5-10 min hotspot-ul nu mai functioneaza, nu mai am internet pe laptopul sau tableta conectata la iPhone. Nu stiu daca si inainte de ios 11.4.1 facea la fel, pt ca nu l-am incercat.
       Asa "face toate" sau al iphone-ul meu este defect ? Am dat reset network settings, nu s-a schimbat nimic. Hostspot prin bluetooth merge perfect, nu se intrerupe deloc.

Edited by id_cristi, 17 August 2018 - 10:07.


#6
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,416
  • Înscris: 19.04.2009
E veche problema asta si se manifesta doar intre iDeviceuri (cel putin la mine).

5s. 6, 6s si 7. Aceiasi problema. E frustrant cand conectezi intre iDeviceuri. Daca conectez la laptop de obicei pun pe cablu. Dar la tableta android n-are niciun drac

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate