Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Va rog recomandati echipa serioa...
 Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?
 

Caut o solutie de securitate de calitate si care sa contina Parental Control cu filtru pe cuvinte(cuvinte cheie)!

- - - - -
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
eiffel

eiffel

    BusyWorm

  • Grup: Moderators
  • Posts: 68,529
  • Înscris: 15.06.2004
Filtru pe cuvinte nu se mai foloseste - doar pe website-uri si denumiri ale acestora.
Oricum nici nu ai zis ce sistem de operare folosesti - in Windows 10 exista Control parental inculs - trebuie insa logare cu cont Microsoft.
Routerele permit si ele majoritatea control pe site-uri sau domenii.

Dar nu pot face filtrarea cuvintelor din paginile web.

Poti incerca extensii ale browserelor - sunt insa relativ limitate.

#20
IcecreamAlex

IcecreamAlex

    12 -> Cel mai căpitan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,252
  • Înscris: 10.04.2013
Folosesc Windows 10 Pro dar nu prea stiu cu ce se mananca controlul parental din Windows Defender Security Center. Thanks pentru tot ce mi-ati spus! ;)

#21
LensFlare

LensFlare

    Tin Foil Mask Society

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,761
  • Înscris: 09.05.2005
O varianta mai extrema ar fi sa blochezi tot mai putin site-urile x, y, z etc.

Edited by LensFlare, 26 March 2018 - 07:25.


#22
alseeme

alseeme

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,930
  • Înscris: 17.03.2005
Forticlient antivirus avea acum vreo 6-7 ani control parental prin cuvinte. Nu l-am mai folosit, descarca-l si incearca.

#23
IcecreamAlex

IcecreamAlex

    12 -> Cel mai căpitan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,252
  • Înscris: 10.04.2013

View Postalseeme, on 26 martie 2018 - 11:17, said:

Forticlient antivirus avea acum vreo 6-7 ani control parental prin cuvinte. Nu l-am mai folosit, descarca-l si incearca.
6-7 ani in urma? A trecut ceva timp de atunci... s-au schimbat multi antivirusi de atunci... Daca are aceasta optiune si daca e un produs de calitate, eu il voi instala. Thanks!

Edited by IcecreamAlex, 26 March 2018 - 16:52.


#24
alseeme

alseeme

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,930
  • Înscris: 17.03.2005
De calitate este sigur, se folosesc soluțiile lor în marile companii, Fortigate.

#25
kye77

kye77

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 946
  • Înscris: 05.03.2009
Adguard DNS. Il pui pe routerul din casa si iti blocheaza si reclame si site-uri obscene etc...
Insa nimic nu e perfect. Deasemenea cu cat copilul creste va trebui usor usor sa ii dai drumul sa se poata obisnui si cu ce e interzis, altfel vei avea mari probleme mai tarziu...

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate