Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni

Dalți gravare lemn

Didgeridoo
 Motorola Edge 50 Ultra

Gaura perete apartament cu evitar...

Orientare antena prime focus

Problema conectare mail yahoo
 comisioane asociatie proprietari

Primul sistem de televiziune cu p...

Internetul este neutilizabil fara...

Eroare cloud burn icopy face id
 DermaRoller ce este ?

Articole limba Germana

Cum se imparte legal o mostenire ...

Avem sanse sa avem energie electr...
 

Experiențe extracorporeale

* * * * - 4 votes
  • Please log in to reply
42 replies to this topic

#37
pexCom

pexCom

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,242
  • Înscris: 15.01.2014

 Moroiul_lui_retele, on 20 martie 2018 - 23:10, said:

Da, am călătorit în spirit pe întinderea galaxiei noastre, nu am încercat însă pe distanțe mai mari gen în afara ei sau în alte dimensiuni, dar sunt convins că este posibil. N-are rost să mai detaliez, din câte observ și cum, de altfel era de așteptat, ati tratat acest subiect cu bășcălie.

Vorbește cu cei de la NASA, abia sunt în stare săracii să trimită tiribombe de recunoaștere pe Marte.
Cine știe ce salt gigantic o să facă explorarea spațială.

PS. Dacă omul a călătorit prin galaxie și e luat în serios, atunci prin metoda inducției, și părerea mea e validă.

Edited by pexCom, 21 March 2018 - 17:59.


#38
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,392
  • Înscris: 16.03.2004
Marius Ghidel este expert în fenomenele acestea

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/qqRTti_InCs?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#39
Zalmoxis10

Zalmoxis10

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 364
  • Înscris: 28.02.2016
E dificil de comentat .

Edited by Zalmoxis10, 21 March 2018 - 23:25.


#40
pegas99

pegas99

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 12.02.2019
Am o intrebare pentru cei ce pretind ca ar avea experiente extracorporale, incerc de citeva zile o noua tehnica de extracorpolizare, fixez desteptatorul sa ma trezeasca la 70% din somn, dupa care intre 10-25 min stau treaz, ma culc inapoi si efectuiez tehnica de extracorpolizare, cind vine timpul acestui moment incep sa ma detasez de corp si doar pe jumatate sau nu am puteri, sau nu demult la momentul cuvenit am auzit parca o voce feminina necunoscuta mi-a vorbit in alta limba si pentru ca cunosc limba data am inteles ce mi-a spus cum ca mai ”este putin” sau ceva de genul ”de graba”. intrebarea cum pot facilita eceasta extracorpolizare! si da la momentu detasarii simt acele vibratii si constientizez faptul ca e un vis lucid si e ceva intermediar, dupa care ma trezesc!

Edited by pegas99, 12 February 2019 - 17:37.


#41
pegas99

pegas99

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 12.02.2019
dupa cum am observat nu in fiecare zi se petrece asta, undeva o zi doua intre incercari!

Edited by pegas99, 12 February 2019 - 21:31.


#42
furfur

furfur

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 344
  • Înscris: 10.05.2019
si eu am avut experiente extracorporeale da' n-am de gand sa le povestesc aici. prea multi sceptici si neinitiati. :)

#43
aster1954

aster1954

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 28.07.2019
Toata lumea are astfel de experiente, doar ca nu le constientizeaza.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate