Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Ma insoara mama?

* * * * * 2 votes
  • Please log in to reply
36 replies to this topic

#19
myshyk

myshyk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,812
  • Înscris: 26.11.2006

View Postconnectorxp, on 19 martie 2018 - 23:19, said:

Mai repede te uiti la Exatlon Romania sau Asia Express decat aberatiile astea regizate.
Daaaa, baaaa´ alea da! Emisiuni de emisiune! Noroc ca nu toti handicapati-s la fel, ca altfel mureau aia cu"sunt pampalau" fiindca toti se uitau la "uite ce macho m-is"!

View Postriley, on 19 martie 2018 - 23:27, said:

Normal ca am, si inca de calitate, dar ce vina am daca imi place sa stiu mai multe?Posted Image
Nu zau, de la astia? Mai multe ce?

View Postmodoran, on 20 martie 2018 - 08:10, said:

O emisiune proasta e aia ce nu genereaza audienta si implicit profit pentru postul de televiziune, ceea ce nu este cazul de fata ( presupun ) asadar este o emisiune foarta buna. Nu are importanta daca este de prost gust sau este regizata.
Inca nu s-au inventat emisiuni mai proaste decat prostii care le urmaresc.

#20
riley

riley

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 411
  • Înscris: 01.11.2017

View PostBenderbut, on 20 martie 2018 - 04:18, said:

”Ma insoara mama!”

Daca esti prost Posted Image
Am lansat topicul ca o provocare. Ma interesa reactia celor seriosi.
Intrebare..... Esti mai destept daca jignesti, sau de fapt te manifesti prin starea ta naturala?

#21
Argent

Argent

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,777
  • Înscris: 01.10.2017
Burlacita - Femeie cauta barbat cu situatie financiara foarte buna, romantic, darnic, fidel, iubitor.
Burlacul - Femei care vor sa cucereasca barbat cu situatie financiara foarte buna, romantic, darnic, fidel, iubitor.
Fermierul care vrea nevasta - Femei care vor sa cucereasca barbat cu situatie finaciara foarte buna, romantic, darnic, fidel, iubitor.
Ma insoara mama - Femei care vor sa cucereasca barbat cu situatie financiara foarte buna, romantic, darnic, fidel, iubitor.
Deci barbat nasol dar cu situatie financiara cauta femeie pura, curva in pat, doamna pe strada si spalatoare de vase in bucatarie, femeie de servici.

Edited by Argent, 20 March 2018 - 09:29.


#22
riley

riley

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 411
  • Înscris: 01.11.2017

View PostArgent, on 20 martie 2018 - 09:28, said:

Burlacita - Femeie cauta barbat cu situatie financiara foarte buna, romantic, darnic, fidel, iubitor.
Burlacul - Femei care vor sa cucereasca barbat cu situatie financiara foarte buna, romantic, darnic, fidel, iubitor.
Fermierul care vrea nevasta - Femei care vor sa cucereasca barbat cu situatie finaciara foarte buna, romantic, darnic, fidel, iubitor.
Ma insoara mama - Femei care vor sa cucereasca barbat cu situatie financiara foarte buna, romantic, darnic, fidel, iubitor.
Deci barbat nasol dar cu situatie financiara cauta femeie pura, curva in pat, doamna pe strada si spalatoare de vase in bucatarie, femeie de servici.
Ce te faci daca tipul da peste una la care calitatile astea sunt cam inversate?

#23
Argent

Argent

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,777
  • Înscris: 01.10.2017
Ai vazut tu pe tv vreo emisiune gen femeie cu situatie financiara foarte buna, romantica, darnica, fidela, iubitoare sa caute barbat sarac, domn pe strada, spalator de vase in bucatarie si femeie de servici?
Barbatul sarac nu prea este la cautare.

Edited by Argent, 20 March 2018 - 09:36.


#24
riley

riley

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 411
  • Înscris: 01.11.2017

View PostArgent, on 20 martie 2018 - 09:36, said:

Ai vazut tu pe tv vreo emisiune gen femeie cu situatie financiara foarte buna, romantica, darnica, fidela, iubitoare sa caute barbat sarac, domn pe strada, spalator de vase in bucatarie si femeie de servici?
Barbatul sarac nu prea este la cautare.
Am zis ca nu ma dau in vant dupa astfel de emisiuni, dar stii ceva, incearca sa- i avansezi lui Cove, sau altora ca el ideea. Poate pui de un parteneriat, sau macar de niste drepturi de autorPosted Image

#25
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,915
  • Înscris: 01.01.2010

View Postconnectorxp, on 19 martie 2018 - 23:19, said:

Mai repede te uiti la Exatlon Romania sau Asia Express decat aberatiile astea regizate.
Ai dat cu bâta-n balta. Sau poate tu chiar crezi ca ce vezi la TV este spontan.

#26
Argent

Argent

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,777
  • Înscris: 01.10.2017
Televiziunile sunt in zona cu presa scrisa, te gandesti care drac mai citeste ziare si se mai uita la tv.

La TV cred ca se uita femeile, ce femeie s-ar uita la o femeie bogata care este cucerita de un sarac. Pai unde este fat frumos cu caleasca de aur, cu vila, cu servitori?

Edited by Argent, 20 March 2018 - 09:57.


#27
JurasikMan

JurasikMan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,289
  • Înscris: 30.10.2006
Da , unii chiar cred. Pe asta se si bazeaza televiziunea . Ei cred ca la emisiunile despre supravietuire ...camera pluteste dupa "supravietuitor " ...si ca oamenii chiar nu stiu ca sunt filmati la o emisiune filmata ...si de aia se cearta. Da , e plina lumea de cretini . Acum ai aflat ?

#28
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,861
  • Înscris: 06.01.2008

View Postriley, on 19 martie 2018 - 23:03, said:

Nu ma dau in vant dupa astfel de emisiuni, dar cum iarna e inca stapana, ziua scurta iar la ora aia nu prea aveam ce vedea la tv....... Ei bine, am urmarit si eu, iar gustul amar pe care l-am incercat m-a dus cu gandul la doua aspecte in jurul carora mi s-a parut a se invarti intreaga emisiune:
Primul .... dusul vacii la taur, bine reliefat si intr-o nuvela de unul din clasicii nostri
Al doilea.... aliura de mare vizir a lui Cobe, aducator de firman, in fata caruia tremura tot haremul de frica mazilirii. Gresesc?...... Parerea mea.
Din atatea seriale si emisiuni ce pot fi urmarite de oricine cu acces la internet, te-ai gandit ca mai bine te uiti la TV la o voma de emisiune? Pe langa asta, nu exista abonament standard la TV care sa nu ofere si canalele Discovery, History sau BBC. De ce nu te uiti la asa ceva?

Edited by Hider141, 20 March 2018 - 09:59.


#29
dresler

dresler

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,035
  • Înscris: 26.03.2013

View PostR10, on 20 martie 2018 - 02:45, said:


Toate emisiunile de la tv sunt regizate

corect este  :  "toate emisiunile de la tv e (ie) regizate"

#30
riley

riley

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 411
  • Înscris: 01.11.2017

View PostHider141, on 20 martie 2018 - 09:59, said:

Din atatea seriale si emisiuni ce pot fi urmarite de oricine cu acces la internet, te-ai gandit ca mai bine te uiti la TV la o voma de emisiune? Pe langa asta, nu exista abonament standard la TV care sa nu ofere si canalele Discovery, History sau BBC. De ce nu te uiti la asa ceva?
Sigur ca da, sunt fan a tot ce inseamna stiinta, tehnica si bun gust in abordarile media. Chir nu ti s-a intamplat niciodata sa fii fascinat de carul de prostie ce deborda din unii semeni?

#31
grrrrr

grrrrr

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,007
  • Înscris: 02.12.2016

View Postriley, on 19 martie 2018 - 23:03, said:

Nu ma dau in vant dupa astfel de emisiuni, dar cum iarna e inca stapana, ziua scurta iar la ora aia nu prea aveam ce vedea la tv....... Ei bine, am urmarit si eu, iar gustul amar pe care l-am incercat m-a dus cu gandul la doua aspecte in jurul carora mi s-a parut a se invarti intreaga emisiune:
Primul .... dusul vacii la taur, bine reliefat si intr-o nuvela de unul din clasicii nostri
Al doilea.... aliura de mare vizir a lui Cobe, aducator de firman, in fata caruia tremura tot haremul de frica mazilirii. Gresesc?...... Parerea mea.
Pe internet poti vedea orice.
Filme vechi/premiate, documentare, scheciuri de mari comici unanim apreciati, carti online, stiinta, istorie, geografie, clipuri muzicale etc.

#32
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,861
  • Înscris: 06.01.2008

View Postriley, on 20 martie 2018 - 10:11, said:

Sigur ca da, sunt fan a tot ce inseamna stiinta, tehnica si bun gust in abordarile media. Chir nu ti s-a intamplat niciodata sa fii fascinat de carul de prostie ce deborda din unii semeni?
Nu, prefer sa nu fiu nevoit pe urma sa-mi spal ochii cu zeama de lamaie sau alcool sanitar.

#33
Ploiesteanul2015

Ploiesteanul2015

    Cel mai iubit dintre ploieșteni

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,681
  • Înscris: 13.09.2015

View Postconnectorxp, on 19 martie 2018 - 23:19, said:

Mai repede te uiti la Exatlon Romania sau Asia Express decat aberatiile astea regizate.
Las Fierbinţi :D

#34
laurentiu230480

laurentiu230480

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 284
  • Înscris: 15.03.2018
E emisiune de rahat.

Edited by laurentiu230480, 20 March 2018 - 12:02.


#35
cjo

cjo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 509
  • Înscris: 25.05.2016
Pai si nu e pe bune emisiunea?

Mi-ati distrus Universul.....Posted Image

#36
Veverita_9

Veverita_9

    Banned la cerere

  • Grup: Members
  • Posts: 1,360
  • Înscris: 23.11.2017
O prostie de emisiune ce nu trebuia sa apara.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate