Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...

Ditra 25
 Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE
 Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...
 Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis
 

Ma insoara mama?

* * * * * 2 votes
  • Please log in to reply
36 replies to this topic

#1
riley

riley

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 411
  • Înscris: 01.11.2017
Nu ma dau in vant dupa astfel de emisiuni, dar cum iarna e inca stapana, ziua scurta iar la ora aia nu prea aveam ce vedea la tv....... Ei bine, am urmarit si eu, iar gustul amar pe care l-am incercat m-a dus cu gandul la doua aspecte in jurul carora mi s-a parut a se invarti intreaga emisiune:
Primul .... dusul vacii la taur, bine reliefat si intr-o nuvela de unul din clasicii nostri
Al doilea.... aliura de mare vizir a lui Cobe, aducator de firman, in fata caruia tremura tot haremul de frica mazilirii. Gresesc?...... Parerea mea.

#2
YourFan

YourFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,326
  • Înscris: 30.01.2017
Pe mine ma insoara tata Posted Image

Edited by YourFan, 19 March 2018 - 23:16.


#3
pasilla

pasilla

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,778
  • Înscris: 31.03.2012

 riley, on 19 martie 2018 - 23:03, said:

Nu ma dau in vant dupa astfel de emisiuni, dar cum iarna e inca stapana, ziua scurta iar la ora aia nu prea aveam ce vedea la tv.......
Se pare ca ai totusi acces la internet....

#4
connectorxp

connectorxp

    Avid mountaineer.

  • Grup: Moderators
  • Posts: 14,898
  • Înscris: 14.11.2004
Mai repede te uiti la Exatlon Romania sau Asia Express decat aberatiile astea regizate.

#5
marius87ism

marius87ism

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,801
  • Înscris: 18.11.2012

 connectorxp, on 19 martie 2018 - 23:19, said:

Mai repede te uiti la Exatlon Romania sau Asia Express decat aberatiile astea regizate.
Da.... Astea-s doar pe jumate de proaste decat "Ma insoara mama" .

#6
caiuscorneliu

caiuscorneliu

    Lazy Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,353
  • Înscris: 06.02.2008
Sunt peste 100 de posturi tv la un abonament minim. Chiar nu era altceva de văzut? Ai sport, filme, documentare etc. Toate emisiunile de genul sunt regizate. Toate! Și chiar dacă nu ar fi, crezi ca un om care știe că e filmat se poartă firesc, ca în viața de zi cu zi? Și să ducem mai departe reducerea la absurd. Să zicem că oamenii se poartă firesc în fața unor camere. De ce m-ar interesa ce fac niște unii? Ce e așa deosebit la niște indivizi oarecare aduși într-o emisiune?

#7
riley

riley

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 411
  • Înscris: 01.11.2017

 pasilla, on 19 martie 2018 - 23:10, said:

Se pare ca ai totusi acces la internet....
Normal ca am, si inca de calitate, dar ce vina am daca imi place sa stiu mai multe?Posted Image

#8
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,428
  • Înscris: 10.08.2005

 riley, on 19 martie 2018 - 23:03, said:

Nu ma dau in vant dupa astfel de emisiuni, dar cum iarna e inca stapana, ziua scurta iar la ora aia nu prea aveam ce vedea la tv....... Ei bine, am urmarit si eu, iar gustul amar pe care l-am incercat m-a dus cu gandul la doua aspecte in jurul carora mi s-a parut a se invarti intreaga emisiune:
Primul .... dusul vacii la taur, bine reliefat si intr-o nuvela de unul din clasicii nostri
Al doilea.... aliura de mare vizir a lui Cobe, aducator de firman, in fata caruia tremura tot haremul de frica mazilirii. Gresesc?...... Parerea mea.
tracand pe langa televizor am auzit, el catre ea:
eu hashtag rezist!  tu hastag vrei sa incerci ?

 riley, on 19 martie 2018 - 23:27, said:

Normal ca am, si inca de calitate, dar ce vina am daca imi place sa stiu mai multe?Posted Image
nici una,

#9
Bogotta

Bogotta

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,425
  • Înscris: 24.02.2017

 riley, on 19 martie 2018 - 23:03, said:

Nu ma dau in vant dupa astfel de emisiuni, dar cum iarna e inca stapana, ziua scurta iar la ora aia nu prea aveam ce vedea la tv......


Hai  mai ... nu se poate asa ceva. Ai Netflix, ai seriale online, ai youtube cu milioane de filme, vloguri si tot ce vrei. Tu te uiti la Antene ? Nu mai repeta greseala pentru ca o sa ai cosmaruri cat de curand !

#10
riley

riley

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 411
  • Înscris: 01.11.2017

 Bogotta, on 20 martie 2018 - 00:12, said:



Hai  mai ... nu se poate asa ceva. Ai Netflix, ai seriale online, ai youtube cu milioane de filme, vloguri si tot ce vrei. Tu te uiti la Antene ? Nu mai repeta greseala pentru ca o sa ai cosmaruri cat de curand !
E protv, nu antene...

#11
Tsunamii

Tsunamii

    Bucuresti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,797
  • Înscris: 20.10.2015

 riley, on 19 martie 2018 - 23:03, said:


Ma insoara mama?

gustul amar pe care l-am incercat m-a dus cu gandul la doua aspecte in jurul carora mi s-a parut a se invarti intreaga emisiune:
Primul .... dusul vacii la taur, bine reliefat si intr-o nuvela de unul din clasicii nostri


Sa inteleg ca tauroaika la care te-a dus gandul era un taurash travestit?

#12
R10

R10

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,678
  • Înscris: 29.03.2010

 connectorxp, on 19 martie 2018 - 23:19, said:

Mai repede te uiti la Exatlon Romania sau Asia Express decat aberatiile astea regizate.

Toate emisiunile de la tv sunt regizate

#13
Benderbut

Benderbut

    viking member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,722
  • Înscris: 11.12.2014
”Ma insoara mama!”

Daca esti prost Posted Image

Edited by Benderbut, 20 March 2018 - 04:19.


#14
Bombalurina

Bombalurina

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,276
  • Înscris: 08.11.2016

 R10, on 20 martie 2018 - 02:45, said:

Toate emisiunile de la tv sunt regizate
Corect.

#15
pui

pui

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,060
  • Înscris: 01.09.2004
Păi astea sunt emisiuni?
Mai există și pe alte posturi asemenea circuri de îndobitocire a celor care nu au ce face și au uitat ce frumos este să pui mâna pe o carte și să o lecturezi cu sufletul la gură.


#16
dualis

dualis

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,877
  • Înscris: 19.03.2009
Mie mi se par amuzante precum scrierile lui Caragiale si interesante precum filmul Dogville. Exagerez, evident, insa nu ai cum sa devii mai prost sau mai rau vazand astfel de oameni. Chiar e bine sa nu uiti ca e plina lumea de ei.
Iar Cobe nu e nici un "mare vizir, aducator de firman, in fata caruia tremura tot haremul de frica mazilirii". Face misto de toti, intr-un mod destul de urat.

#17
modoran

modoran

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,379
  • Înscris: 08.02.2011
O emisiune proasta e aia ce nu genereaza audienta si implicit profit pentru postul de televiziune, ceea ce nu este cazul de fata ( presupun ) asadar este o emisiune foarta buna. Nu are importanta daca este de prost gust sau este regizata.

#18
danyel61

danyel61

    Fumător

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,238
  • Înscris: 19.08.2005
E un show, la ce te astepti ? Daca vrei realism, uita-te la stirile de la ora 17.00.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate