Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...
 Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming
 Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...
 Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import
 

Huawei P20 Lite

* * * * * 3 votes
  • Please log in to reply
1682 replies to this topic

#649
Cristy0007

Cristy0007

    FM forever

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,399
  • Înscris: 04.05.2017
Am problema după ultimul update,încerc sa vad ceva pe Youtube și îmi spune ca nu am conexiune și eroare... Dar am net și wifi și date,toate rulează fără prob. Are careva problema asta?!

#650
baiatu_x

baiatu_x

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 669
  • Înscris: 22.09.2007

View PostCristy0007, on 17 octombrie 2018 - 03:57, said:

Am problema după ultimul update,încerc sa vad ceva pe Youtube și îmi spune ca nu am conexiune și eroare... Dar am net și wifi și date,toate rulează fără prob. Are careva problema asta?!
Daca doar pe youtube ai probleme, intra la setari-aplicatii-cauti youtube iar in partea de sus la acele 3 puntulete dai Dezinstaleaza actualizarile, iar apoi il actualizezi din nou de pe Magazin play.

#651
Dany_Darke

Dany_Darke

    ✠ Fear of the dark ツ

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 21,821
  • Înscris: 07.06.2014

View PostCristy0007, on 17 octombrie 2018 - 03:57, said:

Am problema după ultimul update,încerc sa vad ceva pe Youtube și îmi spune ca nu am conexiune și eroare... Dar am net și wifi și date,toate rulează fără prob. Are careva problema asta?!


https://forum.softpe...-intreg-globul/

#652
Cristy0007

Cristy0007

    FM forever

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,399
  • Înscris: 04.05.2017
Da era o problema generala, m-am pripit aiurea.
Problema cu bateria este una discutata peste tot , ca sa nu pape asa mult trebuie setat pe modul rezolutie inteligenta, pentru a o reduce automat si a economisii energie.
Display ul papa foarte mult, nu inteleg de ce la p20 pro au pus de 4000 si totusi dupa cate zice si un prieten, il tine destul de mult , acum pareriile sunt impartite.
Optimizarea pe android e foarte importanta,dar nu stiu daca va mai primii macar 8.1 ,si sa lucreze pentru baterie la acest model.

Si o chestie care nu o inteleg, la specifiicatii observ ca nu este rezistent ca PRO ul , totusi pe youtube observ teste cu lite ul in apa fara probleme ,si altii se plang pe emag ca a luat-o telefonul razna de la umeaza la munte .... totusi este din sticla zic.

#653
Oppoe

Oppoe

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 316
  • Înscris: 12.08.2018

View PostCristy0007, on 17 octombrie 2018 - 13:19, said:

Da era o problema generala, m-am pripit aiurea.
Problema cu bateria este una discutata peste tot , ca sa nu pape asa mult trebuie setat pe modul rezolutie inteligenta, pentru a o reduce automat si a economisii energie.
Display ul papa foarte mult, nu inteleg de ce la p20 pro au pus de 4000 si totusi dupa cate zice si un prieten, il tine destul de mult , acum pareriile sunt impartite.
Optimizarea pe android e foarte importanta,dar nu stiu daca va mai primii macar 8.1 ,si sa lucreze pentru baterie la acest model.

Si o chestie care nu o inteleg, la specifiicatii observ ca nu este rezistent ca PRO ul , totusi pe youtube observ teste cu lite ul in apa fara probleme ,si altii se plang pe emag ca a luat-o telefonul razna de la umeaza la munte .... totusi este din sticla zic.
P20 lite nu are spatele de sticla este plastic 100%. Testat de mine in paharul cu apa,ținut doar 1 minut și după circa 1h tot telefonul a luat.o razna, după 2 zile te stat pe masa în bucătărie ca prin minune și.a revenit funcționează și acum dar are câteva pete pe ecran.

#654
corbitzu

corbitzu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 722
  • Înscris: 01.07.2005
@Oppoe
Cu scuzele de rigoare
Pe bune ai tinut P20 lite in apa?!!!
M-am prapadit de ras cand am citit...

#655
Oppoe

Oppoe

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 316
  • Înscris: 12.08.2018

View Postcorbitzu, on 17 octombrie 2018 - 18:07, said:

@Oppoe
Cu scuzele de rigoare
Pe bune ai tinut P20 lite in apa?!!!
M-am prapadit de ras cand am citit...
Da chiar l.am ținut, dar am câștigat un pariu, mă contraziceam cu cineva care văzuse pe YouTube cum băgau p20 lite in apă și i.am demonstrat că nu este așa...

#656
bustanv

bustanv

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 157
  • Înscris: 31.10.2016

View PostOppoe, on 17 octombrie 2018 - 18:12, said:


Da chiar l.am ținut, dar am câștigat un pariu, mă contraziceam cu cineva care văzuse pe YouTube cum băgau p20 lite in apă și i.am demonstrat că nu este așa...

Și a meritat pariul? Câștigul valorează mai mult decât prețul unui P20 Lite?

#657
Oppoe

Oppoe

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 316
  • Înscris: 12.08.2018

View Postbustanv, on 17 octombrie 2018 - 18:46, said:



Și a meritat pariul? Câștigul valorează mai mult decât prețul unui P20 Lite?
Telefon pe telefon 😂😂

#658
snoopyandrei1

snoopyandrei1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 61
  • Înscris: 16.08.2011
Salut,

De 2 zile detin un telefon huawei p20 lite si am o "problema" si nu am gasit in setari in momentul cand primesc o notificare,un msg pe whats up orice,nu imi arata msg sau notificare,imi zice continut ascuns si sa vad exact trebuie sa deblochez telefonul si asa mai departe,are cineva idee cum pot remedia asta,

Multumes anticipat.

#659
cichity

cichity

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 888
  • Înscris: 18.03.2007

View Postsnoopyandrei1, on 19 octombrie 2018 - 15:26, said:

Salut,

De 2 zile detin un telefon huawei p20 lite si am o "problema" si nu am gasit in setari in momentul cand primesc o notificare,un msg pe whats up orice,nu imi arata msg sau notificare,imi zice continut ascuns si sa vad exact trebuie sa deblochez telefonul si asa mai departe,are cineva idee cum pot remedia asta,

Multumes anticipat.
S-a discutat,cateva postari mai sus.Nu exista o rezolvare,cel mai probabil este un bug.In setari,gestionarea notificarilor-notificarea ecranului de blocare-afiseaza toate notificarile,dar deageaba,apar tot ascunse

Edited by cichity, 19 October 2018 - 16:30.


#660
lool21135

lool21135

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 470
  • Înscris: 09.11.2010
Hm, se merită acest telefon raportat la calitate/preț? Care-s ”adversarii”?

#661
stalinmih

stalinmih

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 35
  • Înscris: 17.02.2014
La mine functioneaza notificarile, incercati de aici

Attached Files



#662
bustanv

bustanv

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 157
  • Înscris: 31.10.2016

View Poststalinmih, on 19 octombrie 2018 - 22:11, said:

La mine functioneaza notificarile, incercati de aici

Și la mine funcționează. Îmi arată notificările, dar cu conținutul ascuns. L-am setat să îmi arate conținutul când îmi recunoaște fața. Nu am testat cu recunoașterea facială dezactivată încă.

#663
FREESH

FREESH

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,896
  • Înscris: 23.02.2007

View Postlool21135, on 19 octombrie 2018 - 16:51, said:

Hm, se merită acest telefon raportat la calitate/preț? Care-s ”adversarii”?

mergi pe mate 20 lite

#664
cichity

cichity

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 888
  • Înscris: 18.03.2007
De dimineata m-am trezit cu volte activat pe telefon.dupa interminabile discutii cu cei de la digi,precum ca acest model,nu ar fi compatibil,iata ca dintr-o a devenit.inca o confirmare ca cei de la digi,sunt pe dinafara

#665
daddy0307

daddy0307

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 456
  • Înscris: 26.05.2007
a gasit cineva setarea ca atunci cand raspunde cel pe care il suni sa nu vibreze telefonul?
in celelalte versiuni de android era foarte usor de gasit. acesta pare ca nu are optiune de dezactivare.

#666
Dor71

Dor71

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 851
  • Înscris: 04.09.2008
Si eu sunt interesat de acea setare.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate