Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...
 Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 

Unde cerebrale

  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1
DONNIE99

DONNIE99

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 338
  • Înscris: 05.06.2014
Pe ce distanta emit undele cerebrale?(In cazul accesarii de catre dispozitive gen mind control) daca stie careva.Eu am auzit de 50km

#2
Mircel

Mircel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,427
  • Înscris: 01.10.2005
Ce nu înțelegem, nu există!

Attached Files


Edited by Mircel, 18 March 2018 - 19:03.


#3
f300

f300

    30k si ma duc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,000
  • Înscris: 27.09.2008
Depinde de inaltime, masoara si tu cit ai de la creier pina la virful picioarelor.

#4
pasilla

pasilla

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,778
  • Înscris: 31.03.2012
Ce e alea ?

#5
karax

karax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,839
  • Înscris: 14.10.2017

View PostDONNIE99, on 18 martie 2018 - 18:21, said:

Pe ce distanta emit undele cerebrale?(In cazul accesarii de catre dispozitive gen mind control) daca stie careva.Eu am auzit de 50km
Daca ar fi asa te-ar detecta electrozii aia de la MRI-uri si stand in picioare, wireless.

Dar da se poate, exista deja niste tehnici de decodare a limbajului creierului.

#6
vladutgm

vladutgm

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,165
  • Înscris: 19.01.2008
Daca unde cereblale inseamna si telepatie - atunci distanta pe care se propaga este imensa.

#7
spooky51

spooky51

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,815
  • Înscris: 29.09.2006
Depinde de concentrare. Eu am patit-o grav acum vreo saptamana, eram atat de constipat incat din cauza concentrarii am oprit toata reteaua Telekom...

#8
f300

f300

    30k si ma duc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,000
  • Înscris: 27.09.2008
Tu esti deja telepatetic.

#9
Assur

Assur

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 844
  • Înscris: 14.07.2017
Nu exista "unde celebrale", cel putin nu in spectrul electromagnetic cunoscut. Cel mult putem vorbi despre transformarea unor parametrii biologici in curenti electrici, asa cum face electroencefalograful sau magnetoencefalograful, dar aceste aparate nu fac decat sa converteasca in mod primitiv fenomenele biologice in curenti electrici variabili de slaba intensitate, care pot da o idee despre ce se petrece in SNC. Tot asa cum "detectorul de minciuni"(poligraful) interpreteaza variatii de rezistenta electrica care apar la nivelul pielii, etc.

#10
caiuscorneliu

caiuscorneliu

    Lazy Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,353
  • Înscris: 06.02.2008
"Undele" astea cerebrale îți "rămân" în creier, să nu crezi că ai capul antenă de emisie, că te înșeli.

#11
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Attached File  1x0vyo.jpg   40.07K   4 downloadsAttached File  funny-businessman-aluminum-hat-mind-control-17817410.jpg   38.29K   4 downloads

#12
DONNIE99

DONNIE99

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 338
  • Înscris: 05.06.2014
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/RSwTJMdaivI?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Ati auzit de dispozitive gen Voice to Skul(V2k),de Targeted Individuals sau Gangstalking(un nou tip de terorism,infractionalitate ,psihotronica).Este plin googălu de informatii,sunt si la noi in tara de multi ani daca nu ati stiut

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate