Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 

Merita sa te faci astronaut ?

* * * - - 6 votes
  • This topic is locked This topic is locked
57 replies to this topic

#55
sneferu33

sneferu33

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 259
  • Înscris: 13.12.2013
"se.merita" clar sa te faci..."Dupa cateva minute intr-un mediu imponderabil, venele gatului incep sa se umfle, fata se inroseste si apare congestia nazala..." deci eu as cere spor de imponderabilitate pe langa binemeritatele bonuri de masa...

Edited by sneferu33, 16 March 2018 - 21:17.


#56
daniMMM

daniMMM

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,605
  • Înscris: 18.05.2008

View Posthalflife, on 16 martie 2018 - 17:40, said:

Am vazut pe net ca se castiga bine ca astronaut. Merita sa te faci unul ? E mult de munca ? In cat timp ajungi sa zbori in spatiu si ce trebuie sa faci intr-o statie spatiala ? Ce studii iti trebuie ? Cred ca privelistile sunt de milioane. Ce bonusuri ai ?
Se castiga bine,ca in Afghanistan,salariul din tara +salariul lunar.Mult de munca,dat cu matura,golit buda,chestii casnice-nasol ca daca stai mult ti se inmoaie oasele si cardanu',deci degeaba iei bani ca n-ai ce face cu ei,sex in spatiu iar cica nu prea merge,ca nu te poti tine de femela si transpiri abundent.
Iar,cand in final ajungi acasa,tampitii astia iti taie pensia,ca cica n-ai fost prin zona.
http://suceavapenet....ada-din-cosmos/

#57
Onan_Barbaru

Onan_Barbaru

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,169
  • Înscris: 21.08.2017

View PostTruculMagic, on 16 martie 2018 - 17:44, said:

Tu ori esti prost, ori esti troll...

De ce o varianta trebuie sa o excluda pe cealalta?

#58
Sabinatu

Sabinatu

    Never give up, never surrender

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,258
  • Înscris: 21.06.2011

View Posthalflife, on 16 martie 2018 - 18:03, said:

Ce relatii iti trebuie ca sa obtii mai repede un post ?

Știu eu pe cineva la NASA, o sa vorbesc cu el pentru tine, numai că e plecat momentan într-o misiune. I-am rugat să-i spună să mă sune când se întoarce. Deci puțină răbdare că te rezolvă Tom, amicul meu, că doar e maior, are sigur relații. Cu Elon nu are rost să vorbesc, el folosește doar decapotabile și stai toată ziua cu capul în soare, te trage curentul... Nu (se) merită. Între noi fie vorba,oricum e mai bine la stat decât la patron, nu? Weekendul e weekend, de sărbători ai liber, sporuri, etc, etc.
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/9_M3uw29U1U?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate