Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?
 Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...
 MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font

problema ping in jocuri online
 Problema calculator

Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...

Rfg crescut
 

muzica stick?

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
MihaiiiGL

MihaiiiGL

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 130
  • Înscris: 23.10.2015
Salutare.Am un stick pe care am muzica si de pe care am mai ascultat in masina fara probleme.Intrebarea mea este daca am pe stick si alte fisiere in afara de mp3 se va reda muzica ? ptc. am niste cursuri de care am nevoie maine si nu stiu daca imi citeste doar melodiile sau va avea probleme de la acele fisiere word etc.
Multumesc

#2
connectorxp

connectorxp

    Avid mountaineer.

  • Grup: Moderators
  • Posts: 14,905
  • Înscris: 14.11.2004
Functioneaza, mai toate sisteme ignora ce nu pot reda si continua la ce pot. Dar cu cat pui mai multe pe stick cu atat va dura pana acceseaza fisierele.

Eu am pus un stick boot-abil cu Apple BootCamp si Windows 10 si nu a avut probleme la a reda fisierele audio de pe el.

Edited by connectorxp, 15 March 2018 - 23:18.


#3
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,906
  • Înscris: 01.01.2010
Puneam pe cardurile GPS-urilor (tot una cu stick-ul), filmr si muzica si totul mergea OK, numai ca da, creseau timpii de accesare.

#4
florinbad

florinbad

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,269
  • Înscris: 14.11.2006
La mine (Chevrolet New Spark) se pot asculta melodiile numai pe stick-uri formatate FAT32. Daca stick-ul este formatat NTFS nicio melodie nu va fi redata.

#5
Tyby

Tyby

    blue balls

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 15,392
  • Înscris: 29.11.2001
E de bine, stai linistit. Invata si aia versurile cu ocazia asta, canta mai cu foc!  Posted Image

Iertare, nu m-am putut abtine! :peacefingers:

PS: In mod normal ar trebui sa functioneze fara probleme. Daca sunt multe (alte) fisiere, posibil sa creasca timpii de indexare / acces, insa nu ingrijorator de la cateva doc-uri.

Si da, unele sisteme nu stiu de NTFS, doar de FAT32 sau exFAT (unele).

#6
sarac.lipit

sarac.lipit

    Cînd ești condus de proști, toate merg prost

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,828
  • Înscris: 14.06.2006
Dacã plaierul are obțiunea spraștuword, un botonel mic și roz în colțul stîng sus, textele vor fi intonate pe ritmul primei piese mp3
Dacã nu ai botonelul, nu se-ntîmplã nimic, vei asculta aceleași melodii cu același text original.

#7
Ploiesteanul2015

Ploiesteanul2015

    Cel mai iubit dintre ploieșteni

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,681
  • Înscris: 13.09.2015
Merge :)

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate