Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amorsa

Catel gasit pe strada

Arhiva tar - descarcare nesigura ...

Racord flexibil gaz in loc de apa
 Microsoft Office versiune optima

Dezmenbrare teren - cedare drum l...

Zilele cataloagelor Americane

Poate Rh-ul negativ afecta o viit...
 Solutie Backup pentru Server Linux

Laptop CS 2

AirGPU (cloud gaming)

KAZA Univisa
 Reciclare hard disk-uri defecte v...

Vacanta 7-10 zile auto

Procedura inmatriculare auto din UE

Pot pune faianta noua peste adezi...

Pareri Sony Cyber-Shot DSC-RX10 III

- - - - -
  • Please log in to reply
41 replies to this topic

Supermax

Supermax

Active Member

• Grup: Members

bumpocbum, on 17 martie 2018 - 09:57, said:

E bine sa ai si un card de rezerva... nu neaparat pentru spatiu in plus.
Pai sunt 2 , cate mai trebuie de rezerva ?

mihnearau1, on 17 martie 2018 - 10:42, said:

si va costa 2000$/2000 euro
De pe forum am invatat sa cumpar modelul anterior ...cand intra la oferte cel putin in acest domeniu , daca modelele noi nu vin cu mari imbunatatiri si pana isi rezolva problemele . Imi amintesc pe vremea lui Ceausescu , era bine sa cumperi produsul atunci cand se lansa , acum fiecare produs nou lansat are probleme care se rezolva in minim 1 an...upgrade-uri&etc. ! Iar senzorul Panasonic FZ3000 va fi tot de 1 inch .

crokodilu, on 17 martie 2018 - 10:53, said:

Si sonyul cat crezi ca a costat?
Pai scrie si in link , am si spus ca era o oferta buna...de la o medie de pret pe piata de 8700 lei la oferta de 7198 ! Eu zic ...ca nu e rau .

Edited by Supermax, 17 March 2018 - 15:34.

crokodilu

crokodilu

Guru Member

• Grup: Senior Members
Pai tocmai, poate asta nou e mai bun si pt o diferenta modesta ar fi meritat. Dar oricum nu conteaza, tu faci poze nu aparatul.

Supermax

Supermax

Active Member

Poate cineva sa-mi recomande cateva setari initiale la aparat , importante pentru un incepator ? Cu zapada asta abia azi au venit cardurile si geanta...deci vreau sa incep sa ma apuc de treaba !

crokodilu

crokodilu

Guru Member

Citeste manualul in primul rand.

Supermax

Supermax

Active Member

L-am citit , nu recomanda setari ci explica ce inseamna fiecare buton ! Am mai vazut si filme pe youtube dar parerile alora difera , multi prefera pe setari manuale...chestie care cred eu ca e prea mult pentru mine acum . As prefera sa incep cu multe pe Auto si in timp sa ma joc in diferite ipostaza pe fiecare setare schimbata , cu notitele de rigoare pentru a putea face comparatii .

crokodilu

crokodilu

Guru Member

Mergi pe auto (Av), eventual auto adaptat la tipul scenei (sport, noapte, etc.).

Edited by crokodilu, 21 March 2018 - 11:36.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate