Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou

La multi ani @AndReW99!
 Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...
 orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus
 Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...
 

Pareri Sony Cyber-Shot DSC-RX10 III

- - - - -
  • Please log in to reply
41 replies to this topic

#37
Supermax

Supermax

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,154
  • Înscris: 25.01.2018

 bumpocbum, on 17 martie 2018 - 09:57, said:

E bine sa ai si un card de rezerva... nu neaparat pentru spatiu in plus.
Pai sunt 2 , cate mai trebuie de rezerva ?

 mihnearau1, on 17 martie 2018 - 10:42, said:

si va costa 2000$/2000 euro
De pe forum am invatat sa cumpar modelul anterior ...cand intra la oferte cel putin in acest domeniu , daca modelele noi nu vin cu mari imbunatatiri si pana isi rezolva problemele . Imi amintesc pe vremea lui Ceausescu , era bine sa cumperi produsul atunci cand se lansa , acum fiecare produs nou lansat are probleme care se rezolva in minim 1 an...upgrade-uri&etc. ! Iar senzorul Panasonic FZ3000 va fi tot de 1 inch .

 crokodilu, on 17 martie 2018 - 10:53, said:

Si sonyul cat crezi ca a costat?
Pai scrie si in link , am si spus ca era o oferta buna...de la o medie de pret pe piata de 8700 lei la oferta de 7198 ! Eu zic ...ca nu e rau .

Edited by Supermax, 17 March 2018 - 15:34.


#38
crokodilu

crokodilu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,906
  • Înscris: 28.12.2006
Pai tocmai, poate asta nou e mai bun si pt o diferenta modesta ar fi meritat. Dar oricum nu conteaza, tu faci poze nu aparatul.

#39
Supermax

Supermax

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,154
  • Înscris: 25.01.2018
Poate cineva sa-mi recomande cateva setari initiale la aparat , importante pentru un incepator ? Cu zapada asta abia azi au venit cardurile si geanta...deci vreau sa incep sa ma apuc de treaba !

#40
crokodilu

crokodilu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,906
  • Înscris: 28.12.2006
Citeste manualul in primul rand.

#41
Supermax

Supermax

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,154
  • Înscris: 25.01.2018
L-am citit , nu recomanda setari ci explica ce inseamna fiecare buton ! Am mai vazut si filme pe youtube dar parerile alora difera , multi prefera pe setari manuale...chestie care cred eu ca e prea mult pentru mine acum . As prefera sa incep cu multe pe Auto si in timp sa ma joc in diferite ipostaza pe fiecare setare schimbata , cu notitele de rigoare pentru a putea face comparatii .

#42
crokodilu

crokodilu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,906
  • Înscris: 28.12.2006
Mergi pe auto (Av), eventual auto adaptat la tipul scenei (sport, noapte, etc.).

Edited by crokodilu, 21 March 2018 - 11:36.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate