Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Se va face de rusine Romania la EURO 2020?

* * * - - 2 votes
  • This topic is locked This topic is locked
42 replies to this topic

#19
karax

karax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,839
  • Înscris: 14.10.2017

View PostJurasikMan, on 12 martie 2018 - 20:27, said:

Nu se va face Romania de rusine. Se vor face autoritatile , fotbalistii si eventual gibonii din tribune  ...dar nu Romania .
...poate si taximetristii care vor taxa triplu suporterii straini
...poate si prostituatele
...poate si chelneritele care ii vor insela la rest
...poate si proprietarii de restaurante si pensiuni care ii vof jumuli
...poate si CFR-ul
...poate si bisnitarii de bilete
...poate pica si nocturnele deci se vor face de kkt si cei de la electrica
...da' poate va ploua si nu o sa bage nimeni de seama
Tragi linie si spui :pai cine sunt domne romanii aia care nu se fac de ras in toata chestia asta? Ca n-a mai ramas aproape nimeni. Pai si daca  spun de Romania ca e o tara praf , ma pomenesc injurat.... Deci...dupa mine Romania e cea mai groaza, tare si fascinanta tara...

#20
babarzotea

babarzotea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,247
  • Înscris: 10.08.2017

View Postgumball3000, on 12 martie 2018 - 19:58, said:

Mijloacele de transport in Bucuresti sunt aceleasi din 1989, nu s-a construit nimic nou.


cum adică? citaro-rile lui Videanu din 2006 au fost inlocuite cu dac-urile din 1989 aflate in conservare? sau si mai rău cu cele tăiate?

Să aducă atunci inapoi DeSimoanele si Romanurile de la brasov autodroamele  si grivbusurile.

Edited by babarzotea, 12 March 2018 - 20:46.


#21
SpeedDemon

SpeedDemon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,019
  • Înscris: 18.05.2009

View Postkarax, on 12 martie 2018 - 20:33, said:

Tragi linie si spui :pai cine sunt domne romanii aia care nu se fac de ras in toata chestia asta? Ca n-a mai ramas aproape nimeni.
Romanii plecati afara pt un trai decent sa nu trebuiasca sa tapeasca clientii ca sa poata trai si ei normal.
Mi se pare hilara faza cu Euro 2020 la Bucuresti, nu stiam. Probabil nici nu se califica nationala in grupe.

#22
xmanyacs77

xmanyacs77

    *Roman Patriot*

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,125
  • Înscris: 10.07.2013
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/P9uz1qK-MZk?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Poate daca vor face ca in videoclip......Posted Image

#23
babarzotea

babarzotea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,247
  • Înscris: 10.08.2017
Dacă mai găsim mijloace de transport din 1989 cum zice gumball300  cred că e o plăcere că sunt maşini de epocă

Dac 112 UDM  si 117 erau in 89, cum să mai fie si acum?

Orice oraş turistic dintr-o ţară care nu produce tehnică ar trebui să aibă DAC 112 si 117 in exploatare si bine intreţinute ptr a atrage turiştii cu maşini de epocă

Edited by babarzotea, 12 March 2018 - 20:52.


#24
f300

f300

    30k si ma duc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,000
  • Înscris: 27.09.2008
Ne-am calificat la Euro 2020? W00T!

#25
Ploiesteanul2015

Ploiesteanul2015

    Cel mai iubit dintre ploieșteni

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,681
  • Înscris: 13.09.2015

View Postgumball3000, on 12 martie 2018 - 19:58, said:

Oficiali nostri au facut ce stiu ei mai bine, au promis, n-au livrat nimic, si au trecut 4 ani de cand ne-am asumat angajamentele acestea.

Nu avem lucrarile incepute la niciunul dintre cele 3 stadioane mult promise.
In conditiile in care cele care s-au construit deja, Ion Oblemencu, National Arena nu au fost nici ele lipsite de scandaluri, vicii de constructie, lipsa autorizatii ISU, pista de atletism demolata (nu s-a mai construit nici in alta parte cum s-a promis), numar de locuri taiate.

Mijloacele de transport in Bucuresti sunt aceleasi din 1989, nu s-a construit nimic nou.

In conditiile astea, nu ar trebui sa ne recunoastem frumos infrangerea si sa lasam alte tari sa se ocupe de fotbal?
Sau nu suntem suficient bataia de joc a Occidentului?
Aşaaaaaaa :P

#26
BlueKing-69

BlueKing-69

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,745
  • Înscris: 26.08.2008

View Postgumball3000, on 12 martie 2018 - 19:58, said:

In conditiile astea, nu ar trebui sa ne recunoastem frumos infrangerea si sa lasam alte tari sa se ocupe de fotbal?
Nu stiu ce si cum, dar si-o merita pe deplin si aia. Lasa-i sa vina sa se trezeasca in mijlocul Bangladeshului.
Iiiiiincredibil de retardati sunt cei care s-au bazat pe promisiunile unora de pe aici si ne-au insarcinat cu organizarea asta.

Ce dracu sa ii mai lasi pe altii ACUM, dupa ce i-ai tinut incurcati 4 ani?

#27
karax

karax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,839
  • Înscris: 14.10.2017

View Postf300, on 12 martie 2018 - 20:50, said:

Ne-am calificat la Euro 2020? W00T!
Suntem din oficiu bre ca tara organizatoare....deci la mai multe stadioane ca sa ne calificam mai des!!!!

#28
babarzotea

babarzotea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,247
  • Înscris: 10.08.2017
Adică cum frate? abdicăm aşa uşor şi ne dăm goluri singuri?? dupaia Ungaria ne-o trage şi la fotball şi la tenis că halepa e bătrână s-a îmbogăţit şi se va retrage cândva

Edited by babarzotea, 12 March 2018 - 20:54.


#29
karax

karax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,839
  • Înscris: 14.10.2017

View PostBlueKing-69, on 12 martie 2018 - 20:51, said:

Nu stiu ce si cum, dar si-o merita pe deplin si aia. Lasa-i sa vina sa se trezeasca in mijlocul Bangladeshului.
Iiiiiincredibil de retardati sunt cei care s-au bazat pe promisiunile unora de pe aici si ne-au insarcinat cu organizarea asta.

Ce dracu sa ii mai lasi pe altii ACUM, dupa ce i-ai tinut incurcati 4 ani?
Pai ne-au lasat...nu se plangeau ai nostri acum ceva timp ca "suntem si noi in stare sa facem siguri lucruri, sa ne lase europa"?. Na poftim atunci....

#30
Adm

Adm

    Property Caretaker

  • Grup: Administrators
  • Posts: 24,132
  • Înscris: 22.05.2003
Vom fi un exemplu de "asa nu".

#31
mihnearau1

mihnearau1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,588
  • Înscris: 20.09.2016
mai bine nu bagi bani si esti "asa nu" decat sa bagi gramada, sa castigi un rahat si apoi sa se duca naibii ca in SA, Brazilia, Grecia etc

#32
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006

View PostBlueKing-69, on 12 martie 2018 - 20:51, said:

Nu stiu ce si cum, dar si-o merita pe deplin si aia. Lasa-i sa vina sa se trezeasca in mijlocul Bangladeshului.
Bagdad, te rog frumos!
Bagdadul mutat in inima capitalei Romaniei

#33
karax

karax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,839
  • Înscris: 14.10.2017

View Postxmanyacs77, on 12 martie 2018 - 20:48, said:

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/P9uz1qK-MZk?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Poate daca vor face ca in videoclip......Posted Image
Mie imi place ala de la partidul trantorilor...un adevarat exemplu....

PS: sunt rrom partial , deci imi permit sa rad de ai mei...

#34
ioppo

ioppo

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,424
  • Înscris: 20.02.2008

View Postmihnearau1, on 12 martie 2018 - 21:00, said:

mai bine nu bagi bani si esti "asa nu" decat sa bagi gramada, sa castigi un rahat si apoi sa se duca naibii ca in SA, Brazilia, Grecia etc
adica mai bine saraci si prosti decat destepti si bogati... gandire pesedista.

#35
mihnearau1

mihnearau1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,588
  • Înscris: 20.09.2016

View Postioppo, on 12 martie 2018 - 21:12, said:

adica mai bine saraci si prosti decat destepti si bogati... gandire pesedista.

tu ai citit tot ce am scris? ai si inteles?

#36
Bean

Bean

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,477
  • Înscris: 12.11.2006

View Postgumball3000, on 12 martie 2018 - 19:58, said:

Oficiali nostri au facut ce stiu ei mai bine, au promis, n-au livrat nimic, si au trecut 4 ani de cand ne-am asumat angajamentele acestea.

Nu avem lucrarile incepute la niciunul dintre cele 3 stadioane mult promise.
In conditiile in care cele care s-au construit deja, Ion Oblemencu, National Arena nu au fost nici ele lipsite de scandaluri, vicii de constructie, lipsa autorizatii ISU, pista de atletism demolata (nu s-a mai construit nici in alta parte cum s-a promis), numar de locuri taiate.

Mijloacele de transport in Bucuresti sunt aceleasi din 1989, nu s-a construit nimic nou.

In conditiile astea, nu ar trebui sa ne recunoastem frumos infrangerea si sa lasam alte tari sa se ocupe de fotbal?
Sau nu suntem suficient bataia de joc a Occidentului?
Auzi, dar ce plm ne trebuie noua transport in comun, stadioane si infrastructura? Ca sa ce? Sa vina strainii aici? SI ce sa faca ei aici? Ia, sa ne lase dracului in pace si sa stea la ei acasa, in cocinele lor, nu sa ne fure noua bogatiile tarii! Nenorocitii dracu, cu tot cu multinationalele lor si cu bancile lor, ca au ingenunchiat Romania, nu altceva!
Noi avem alte lucruri infinit mai importante de facut, avem de luptat pentru o justitie libera, pentru e renastere a DNA-ului intr-un nou P....DNA, unul mai bun, cu o justitie buna, nu rea! Avem o gramada de vrajitoare de vanat, din tagma serviciilor si procurorilor, avem de scos din puscarii o gramada de violatori si hoti nevinovati!
Mi se ridica parul in cap si ma trec transpiratii reci la cat de inconstienti si ignoranti sunteti, la nepasarea voastra! La noi se instaleaza o noua dictatura a procurorilor, un stat cu adevarat abuziv, ca-n anii 50, ca la nazisti chiar, si voua va arde de jocuri olimpice! Aici nu e de joaca, nenorocitilor! Nici nu va dati seama ce se putea intampla daca oamenii astia nu preluau fraiele tarii!

[ https://recorder.ro/wp-content/uploads/2018/02/main-696x392.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]https://recorder.ro/...ain-696x392.jpg

Edited by Bean, 12 March 2018 - 21:21.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate