Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rename SQL column

Achiziționare tuner TV !

Din ce este facuta terasa asta?

Cum accesez site-ul CNAS ?
 Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...
 Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 

Sneaky Pete (2015 - )

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
zyppster

zyppster

    viața este o contradicție

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,971
  • Înscris: 02.02.2008

Un pungaș de doi bani își însușește identitatea colegului său de celulă și se "reunește" cu familia acestuia.


[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/KCM-I4j-Rv4?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]


[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/AEyLTSwNqbw?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]


IMDb



#2
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018
foarte bine realizat serialul..l-am urmarit cand a aparut;)..e actorul din serialul de comedie Friends:))..joaca binisor aici:)

#3
zyppster

zyppster

    viața este o contradicție

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,971
  • Înscris: 02.02.2008
@jimi91 n-am știut că a jucat în Friends... nu cred că a avut rol principal. Așa am aflat că a avut și două apariții în Familia Bundy / Married with children.

Edited by zyppster, 11 March 2018 - 14:43.


#4
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018

 zyppster, on 11 martie 2018 - 14:33, said:

@jimi91 n-am știut că a jucat în Friends... nu cred că a avut rol principal.

 zyppster, on 11 martie 2018 - 14:33, said:

@jimi91 n-am știut că a jucat în Friends... nu cred că a avut rol principal.

a fost fratele pierdut ai lui Phoebe (blonda aia mai ciudata) care a rugat-o sa fie mama surogat pentru tripletii lui:))

Edited by jimi91, 11 March 2018 - 14:40.


#5
super8

super8

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 10,000
  • Înscris: 14.04.2016
Am vazut si eu toate episoadele din serialul asta; desi are un subiect clișeic, are si ceva al lui de il face original.
Din cauza ca Marius datoreaza o suma mare de bani unui gangster, acesta (Marius Josipović) preia identitatea colegului sau de celula (Pete Murphy) care nu-si mai vazuse bunicii materni de la varsta de 10-11 si reuseste sa se integreze in familia lui fara probleme.

Unde au gresit producatorii e  ca nu au mizat mai mult pe relatia dintre Marius si verisoara lui Pete cel real, Julia  :lol:
Sper ca in sezonul urmator sa se infiripe ceva intre ei; se potrivesc prea bine personajele.

Si soundtrak-ul finalului II  Posted Image
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/H3Atv2OFs6g?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#6
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,726
  • Înscris: 10.12.2006
Sezonul 1 a suferit de situatii mult prea fortate, in care Pete facea eforturi sa se integreze in familie prin tot felul de minciuni elaborate. E ca si cum ti-ar intra doar asi la poker, implauzibil. Nici macar Bryan Cranston n-a putut salva acel sezon.

Sezonul 2 a suferit de sindromul Ocean's Elven, un plan elaborat de furt dintr-un cazino, insa un plan care in final nu prea conteaza, treaba merge pe improvizatie si desigur niste intorsaturi de situatie pe final. Faptul ca te astepti la asta suge tot farmecul din poveste, dar drumul e si el lung si presarat cu povesti si planuri care se dovedesc a fi irelevante.

Pe final adevaratul Pete decide de bunavoie si nesilit de nimeni sa nu isi anunte familia ca Marius Josipovic i-a aburit in tot acest timp, si zice ca nu vrea sa-i streseze. Vai de plm!

Amazon face niste seriale bune, dar asta nu e unul din ele.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate