Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Recomandare cumparare consola

- - - - -
  • Please log in to reply
18 replies to this topic

#19
whiteboy

whiteboy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 927
  • Înscris: 18.12.2007
Ca posesor de ambele console si PC de gaming decent eu iti recomand sa iei consola care iti ofera exclusivele pe care vrei sa le joci. Eu mi-am luat PS4 inital pentru ca voiam sa ma joc Uncharted, apoi am vrut si jocurile din seria Forza aparute dupa 360 si am prins o oferta la xbox one. Dar in continuare, cel mai mult ma joc pe PC. Asta nu pentru mult timp, imediat apare God of War si probabil voi lasa PC-ul pe tusa o perioada.
La fel cum s-a mentionat, ambele au avantaje si dezavantaje. PS4 are foarte multe exclusive superbe(TLOU, Uncharted, chiar si GT Sport) dar nu poti juca multe jocuri vechi. In schimb pe One, poti juca o gramada de jocuri vechi datorita sistemului de Back Compatibility. Eu tocmai ce mi-am cumparat RDR pt 360 si planuiesc sa il joc la sfarsitul verii pentru a imi aduce aminte de poveste putin. De asemenea, sunt multe jocuri bune cu editii de colectie pentru 360 la preturi derizorii ce merita sa le ai in colectie(am gasit pe OLX editia de colectie completa a jocului Mafia 2 bla doar 50 de lei).
Dezavantaje nu gasesc nici unui sistem. Toate sunt diferite si nu pot compara mere cu pere. :)

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate