Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Executare silită pentru un împrumut de care n-am habar

- - - - -
  • Please log in to reply
94 replies to this topic

#91
mireionescu

mireionescu

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 47
  • Înscris: 11.12.2017

View Postarg, on 09 martie 2018 - 17:20, said:

Ai gresit la 4. te duci la politie.

Am spus pe undeva ce "experiență fructuoasă" am avut cu Poliția. Dar acum am să mă duc și la Poliție, după ce ajung prima dată la recuperatori, să văd ce documente au.

View Postarg, on 09 martie 2018 - 17:20, said:

Ai gresit la 4. te duci la politie.


#92
mireionescu

mireionescu

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 47
  • Înscris: 11.12.2017

View Postjm2010, on 09 martie 2018 - 14:01, said:

Intotedeauna fiecare parte are adevarul propriu.
Ca idee, puteai face plangere la politie si in paralel sa mergi cu filmul tau.
Si ce nu inteleg este altceva: ai luat legatura cu firma de recuperare sa afli detalii clare ce si cum? Adica despre ce datorie este vorba, daca e credit bancar la ce banca, ce contract etc.? Sau direct pe forum pe SP cu o poveste din care lipsesc niste informatii, chiar esentiale as zice eu.
Nu de alta dar asta este ca si cu credinta: in loc sa rezolvi problema te rogi la prieteni imaginari sa le rezolve ei. No offense.

Dacă ai fi citit ce-am scris până acuma, poate că ai fi înțeles despre ce e vorba. Și nu m-am rugat de niciun "prieten imaginar" să-mi rezolve vreo problemă.
   Pur și simplu, VOIAM SĂ VAD DACĂ S-A MAI CONFRUNTAT SI ALTCINEVA cu o situație asemănătoare
   Ești cam pe lângă subiect, mai bine citește altceva.

#93
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,145
  • Înscris: 19.09.2005
Un sfat:
Esti prea violenta in exprimare.
Gresala asta o fac si eu, si in loc sa fiu ajutat sunt trimis la plimbare.

#94
mireionescu

mireionescu

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 47
  • Înscris: 11.12.2017

View Postarg, on 09 martie 2018 - 20:16, said:

Un sfat:
Esti prea violenta in exprimare.
Gresala asta o fac si eu, si in loc sa fiu ajutat sunt trimis la plimbare.

Violentă în ce fel? De cate ori mi s-a adresat o întrebare pertinentă și de bun-simț, am încercat să răspund, chiar dacă MAI SPUSESEM ACELAȘI LUCRU și în altă postare. Dar când cineva mă ia cu "cerut de ajutor la prieteni imaginari" și că "aștept ca alții să-mi rezolve problemele" e clar că e paralel cu tot ce-am spus (scris) eu până atunci. Și atunci spui că mă exprim violent?
   Aș vrea și eu să-l vad pe ăla care, pus într-o situație identică, ar fi dispus să se poarte cu mănuși cu cineva care îl ia de tâmpit.

Edited by mireionescu, 09 March 2018 - 21:57.


#95
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,145
  • Înscris: 19.09.2005
E doar un sfat, nu o acuzatie.
Am incercat sa-ti comunic ideea cat mai simplu cu putinta.

Alta problema nu inteleg de raspunzi cu citat desi scrii imediar in postul urmator, plus ca poti folosi @nume ca sa se intelaga cui te adresezi. Plus ca tipi cu litere mari.

Incearca sa-ti recitesti posturile si pune-te in locul celui caruia te adresezi.

p.s. scuze de offtopic.

Edited by arg, 09 March 2018 - 22:50.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate