Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...
 Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?
 Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...
 MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font

problema ping in jocuri online
 

Software rezultate sportive.

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
Aldulescu

Aldulescu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,794
  • Înscris: 04.01.2018
Exista vreun program asemanator celor pentru pariuri sportive, dar care sa nu fie al unei agentii de pariuri, care sa iti arate care vor fi meciurile urmatoare, iar apoi dupa ce le marchezi rezultatele acestora, si sa poti salva date, statistici, etc?
PS: de preferat sa fie gratuit si portabil.

#2
bitiro

bitiro

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 678
  • Înscris: 07.03.2008
Nu stiu cat te ajuta dar incearca FlashScor.
Poti marca echipe, jucatori (tenis~snooker).
Are diferite niveluri de alerta/anunt,
Are tot felul de statistici, clasamente, etc.
Daca esti logat pastreaza setarile pe mai multe dispozitive.
Gratuit.

Edited by bitiro, 06 March 2018 - 19:59.


#3
Aldulescu

Aldulescu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,794
  • Înscris: 04.01.2018
Te referi la flashscore.com?
M-am uitat oleaca pe el si vad ca ii lipseste o optiune destul de importanta: multe site-uri de pariuri au de pilda un filtru +3h sau +6h, care iti arata toate meciurile ce vor avea loc in urmatoarele 3 sau 6 ore. Numai ca daca aleg mai multe optiuni de pilda, e cam greoi apoi dupa cateva ore sa ma uit la rezultate, trebuie sa pescuiesc acolo printre toate rezultatele pana ajung la ce ma intereseaza.
As dori un program(fie downloadabil, fie ceva online), cu care sa pot vizualiza rapid toate evenimentele ce se vor intampla peste cateva ore, sa marchez o parte din ele, iar apoi peste cateva ore sa ma uit in lista creata si sa pot vedea rapid rezultatele.

#4
bitiro

bitiro

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 678
  • Înscris: 07.03.2008
Eu am flashscore.ro.
Pot vedea ce meciuri au fost/urmeaza in intervalul +/- 7 zile.
Le pot marca pe cele care ma intereseaza si ma fluiera in functie de optiuni si de sportul selectat:
inceput meci, sfarsit repriza, gol, etc (fiecare sport are optiunile lui.
Daca ai selectat o echipa sau un jucator te anunta la orice meci, chiar daca meciul nu a fost selectat.
Rezultate mai vechi se pot vedea in clasamente.
La ''Echipele mele'' vad doar ce am selectat fie rezultatul, fie ca urmeaza sa se dispute.
Are optiunea sa vezi ce ai selectat din toate sporturile.
Eu urmaresc pe telefon. Daca ma loghez pe PC imi arata/pastreaza selectiile din telefon.

Edited by bitiro, 07 March 2018 - 11:10.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate