Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?
 Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...
 MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font

problema ping in jocuri online
 Problema calculator

Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...

Rfg crescut
 

Bitcoin - zebrapay - curs actualizat

  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#19
unbrutus

unbrutus

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,299
  • Înscris: 23.02.2017

View Posttytysor, on 04 martie 2018 - 23:08, said:

desigur, asta este dovada suprema de competenta! daca macar citeva procente dintre sutele aleqa de mii pun botu la teapa, inseamna ca si-au facut serviciul!

Chiar, astia raspund ca ''sint analist pe YT'' cind sint intrebati ce servici au??


si companiile alea tot minind cu placa grafica au facut milionari?
purtam o discutie sau ai deja o opinie formata si vrei doar sa o bagi si pe gatul altora?
Inteleg ca nu ai investit? Pacat...

#20
lexis1

lexis1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,110
  • Înscris: 28.02.2018
Analistii aia de pe YouTube care indeamna oamenii la orice teapa care ii plateste sa le faca reclama.
Cati din analistii astia au indemnat lumea sa se bage la bitconnect pe linkul lor de r3f3rr3r ca sa incaseze ei bani degeaba pe langa ce primeau pentru promovare directa?
Sa nu ai niciodata incredere in unul care isi castiga painea prin vanzarea de "informatii" catre public. Va promova si rahatul ambalat in staniol pe post de cea mai fina ciocolata daca asta le aduce bani lor si tepe followerilor.

#21
rz

rz

    Moderator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,172
  • Înscris: 05.05.2003
La Zebrapay bagi 500 lei și primești exact 100 euro (în bitcoini) deci este foarte mare comisionul/conversia... am alimentat eu de curiozitate un portofel electronic. Tranzacția se face aproape instant... Cel puțin în portofelul Blockchain au intrat în 5-6 secunde!

#22
bydaimon

bydaimon

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 66
  • Înscris: 21.06.2007
Urmeaza sa fie lansata in curand, cine doreste , inca se mai ofera 20.000 coins la inregistrare !

New Airdrop - FREE COINS / TOKEN - XRPZERO (XRP0) - get 25000 XRP0 for register + 10000 XRP0 for every referral!

#23
yo6ial

yo6ial

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 378
  • Înscris: 13.10.2006
No, am verificat personal de două ori, gata cu bitcoiniada la zebra. ;)

Cel puțin achitările, chiar dacă pe site-ul lor n-a suflat nimeni o iotă despre asta.
Sau să fi dat un mail clienților înregistrați cu nume, prenume, telefon, mail... neah.

:thumbs:

#24
rz

rz

    Moderator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,172
  • Înscris: 05.05.2003
Adica?
Nu se mai pot achita facturi cu BTC ?
Banuiesc ca alimentarea unui portofel cu BTC este in continuare posibila?

#25
yo6ial

yo6ial

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 378
  • Înscris: 13.10.2006
Nu mai pot fi achitate facturi cu btc. Acum o lună, când am aflat, am trecut să-mi achit netul. Totul a mers până la generarea codului qr unde zicea "Eroare, codul qr nu a putut fi generat, încercați mai târziu."
Am sunat la ei și după 2-3 ezitări, operatorul mi-a zis că "De azi nu mai este acceptat btc"
Azi am intrat din pură curiozitate și în locul opțiunii bitcoin era plata prin selfpay (coin de care n-am auzit încă și nu cred că a avut vreun ICO :ROFL: )

Edited by yo6ial, 18 September 2018 - 18:58.


#26
rz

rz

    Moderator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,172
  • Înscris: 05.05.2003
SelfPay vad ca este ''statie de plata''... nu stiu exact daca este companie nou intrata pe piata sau este doar un rebranding ZebraPay

Pe site-ul lor scrie ca Zebrapay devine SelfPay !

https://selfpay.ro/

Iar pe SelfPay exista in continuare optiunea cryptomonede!

https://selfpay.ro/s...ii/criptomonede

Edited by rz, 18 September 2018 - 19:09.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate