Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...
 Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 

Mail-uri lipsa in gmail

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
Ann0nyym0us

Ann0nyym0us

    Arrogant bastard

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,415
  • Înscris: 15.12.2009
Au disparut discutiile pe care le-am avut pe mail, cu un anumit destinatar. Adresa acestuia imi apare in contact list, dar mail-uri nu sunt nicaieri. Sunt absolut sigur ca nu le-am sters. Folosesc si client offline (Mail app din Windows), dar nici acolo nu mai apar.

Doar mail-urile catre respectivul destinatar au disparut, restul e in regula. A mai patit cineva asta?

#2
Quantum

Quantum

    verklarung

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,543
  • Înscris: 24.05.2005
Eu am observat la gmail diferente intre ce primesti pe telefon si pe pc...

#3
pexCom

pexCom

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,243
  • Înscris: 15.01.2014
Poate le-ai arhivat din greseala, sau le-ai marcat ca spam.
Pe telefon, dupa cate stiu, daca dai swipe la dreapta pe conversatie, in lista de mail-uri, ti-o arhiveaza.

Sau poate ai pus in clientul din Windows vreo setare.
Deci, vezi daca e arhivat (pe PC, deschide Gmail si da click pe "All mail").

Daca tot nu e, da un mail la ei la suport si vezi. Desi eu nu am azit de asa ceva, sa iti dispara mesajele din inbox.

#4
Nik44

Nik44

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 543
  • Înscris: 12.04.2014

View PostQuantum, on 02 martie 2018 - 11:31, said:

Eu am observat la gmail diferente intre ce primesti pe telefon si pe pc...
Așa este... Pe smartphone aplicația Gmail merge așa-si-asa (experiente înregistrate cu tel Samsung, Motorola, respectiv Sony, Android 6.0 - 7.1.1)... Unele mailuri șterse definitiv, reapar... Alteori, nu găsești unele mailuri nici de al dracu '... După update-uri, o perioada funcționează ok... Ptr smartphone poți încerca aplicația Blue Mail (in care poți integra diferite adresa de mail, gen Yahoo, Gmail, etc)...

#5
dea_dimi

dea_dimi

    cocksucker

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,637
  • Înscris: 12.02.2018
Se poate, daca nu ma inseala memoria, dac-ai activat tot felul de gadgeturi din "labs"-ul lor. Un astfel de gadget este Send+Archive. Mi s-a parut cool la momentul respectiv, l-am instalat dar nu l-am folosit niciodata si mereu ma uit sa nu dau clic pe el :) nu stiu de ce si-au spus unii c-ar fi bine ca in momentul in care dai reply sa si arhiveze tot thread-ul (un fel de "mic drop") Poate nu e disparut, doar arhivat?

Altfel singura diferenta intre PC si mobil este urmatoarea: de cand Hangouts a inlocuit Google Talk, daca te duci in Chats pe mobil nu vezi decat vechile conversatii Google Talk, cele noi de Hangouts nu sunt disponibile decat de pe un PC. N-are nici un sens, dar asta e.

#6
Ann0nyym0us

Ann0nyym0us

    Arrogant bastard

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,415
  • Înscris: 15.12.2009
Mail-urile erau vechi de vreo luna de zile. Am trimis un mesaj catre suportul tehnic, dar nu-mi fac sperante. Conversatiile nu-s nicaieri (arhiva, spam, trash, etc.)

#7
dea_dimi

dea_dimi

    cocksucker

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,637
  • Înscris: 12.02.2018
Ar mai fi doua posibilitati:

1) Google are ceea ce ei numesc Site Reliability Engineers, adica unii care se asigura ca totul functioneaza corect si care au posibilitatea daca e nevoie sa verifice ceva sa intre in orice cont (ma rog, probabil in cele care are voie) si sa fi sters ceva din greseala (sau intentionat?)

2) Pur si simplu un bug / glitch (in speranta ca au arhive, si ca o sa le caute in arhive)

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate