Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

eroare ADMIN LOGIN opencart

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
maryuss2012

maryuss2012

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 270
  • Înscris: 06.09.2012
Salut!! Am o problema la opencart...L-am instalat,siteul se deschide,pot naviga pe el,dar cand vreau sa ma loghez ca admin,nu pot.Introduc datele de logare,dau login si ma readuce in pagina de autentificare,fara nici-o eroare.Ceva sfaturi? A mai avut cineva problema aceasta? Care ar fi rezolvarea? Multumesc anticipat!

#2
tigerheart

tigerheart

    Savage Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,880
  • Înscris: 07.08.2008
Vezi config-ul din admin daca e setat cum trebuie. Cum anume ai instalat OC-ul? Manual sau printr-o aplicatie gen Softaculous? Ce versiune de OC?

#3
maryuss2012

maryuss2012

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 270
  • Înscris: 06.09.2012
ultima versiune de pe siteul oficial...instalata manual (la instalare nu am intampinat probleme)

#4
tigerheart

tigerheart

    Savage Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,880
  • Înscris: 07.08.2008
Vezi daca nu e de la cookies: https://forum.openca...=680870#p680870 + citeste raspunsurile de acolo

#5
maryuss2012

maryuss2012

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 270
  • Înscris: 06.09.2012
se poate inchide am rezolvat!! trebuie schimbat ceva in system/framework.php

#modificat asta
#setcookie($config->get('session_name'), $session->getId(), ini_get('session.cookie_lifetime'), ini_get('session.cookie_path'), ini_get('session.cookie_domain'));

#cu asta
setcookie($config->get('session_name'), $session->getId(), time() + 60 * 60 * 24 * 30, ini_get('session.cookie_path'), ini_get('session.cookie_domain'));

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate