Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

Plata online cu PayPal

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
Gamerul2018

Gamerul2018

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 47
  • Înscris: 13.01.2018
am un cont paypal la care atasasem un card maestro de la bcr si am intrat sa adaug fonduri intr-un cont de steam ca sa cumpar ceva,am cumparat iar dupa mi-am sters imediat contul de paypal pentru ca il facusem doar ca sa adaug fonduri pe cont-ul de steam,cei de la steam mi-au dat pe loc ceea ce voiam sa cumpar dar apoi mi-au trimis un e-mail de la paypal in care imi spuneau ca datorita faptului ca am inchis contul, plata catre steam nu se va efectua si acum sunt foarte nedumerit daca eu am primit deja ceea ce am vrut sa cumpar dar de fapt plata nu se va efectua acum ce se va intampla? Sau s-a efectuat plata si este o eroare de la paypal? Platile cu paypal se fac imediat cum apas pe butonul "cumpara" sau trebuie sa astept ore/zile/saptamani ca sa se faca plata?

#2
zzhunt

zzhunt

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,261
  • Înscris: 28.03.2015
Troll.
Propun ștergerea topicului.
A mai fost ieri deschis unu fix la fel.


#3
cjo

cjo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 509
  • Înscris: 25.05.2016
Tot te bat parintii.....

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate