Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rename SQL column

Achiziționare tuner TV !

Din ce este facuta terasa asta?

Cum accesez site-ul CNAS ?
 Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...
 Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 

Ce auto sunt in Gta V?

* - - - - 3 votes
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
AlynutzTigerAtlantic

AlynutzTigerAtlantic

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 556
  • Înscris: 10.01.2013
Unde gasesc autobuze in GTA 5,sunt nou in joc si am vazut ca exista un mod in care poti fi sofer de autobuz ,adica sa opresti in statii unde urca si coboara si poti sa faci anumite trasee prin oras,am gasit modul dar cum il instalez ca sa mearga?Am mai instalat tot asa in gta iv si nu a reusit sa functioneze bus mod-ul.Deci unde gasesc autobuze in GTA V si cum fac cu bus mod-ul?

#2
AlynutzTigerAtlantic

AlynutzTigerAtlantic

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 556
  • Înscris: 10.01.2013
Cum pot sa joc GTA 5 online dar sa pot sa fiu sofer de taxi,paramedic pe ambulanta sau politist?Adica sa am un job in joc?Am auzit ca merge dar nu stiu cum.Ma poate lamuri cineva?

#3
iliketoforkmyself

iliketoforkmyself

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 671
  • Înscris: 30.08.2016
Nu poți online. Cel puțin nu încă. Cel mai probabil niciodată.

#4
DeathRow

DeathRow

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 299
  • Înscris: 05.01.2018
Pana la urma de unde l-ai cumparat si cat ai dat pe el?

#5
connectorxp

connectorxp

    Avid mountaineer.

  • Grup: Moderators
  • Posts: 14,880
  • Înscris: 14.11.2004
Ia Bus Simulator si altele de genul, sunt gandite de la bun inceput sa simuleze mersul unui autobuz.

#6
whiteboy

whiteboy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 927
  • Înscris: 18.12.2007
Te poti juca in modurile enumerate de tine doar daca joci pe un server neoficial construit pe platforma FiveM. Sunt cateva servere romanesti, dar jucatorii sunt in general pleava societatii stransa la un loc.
Poti cauta informatii despre platforma FiveM pe google iar apoi sigur te descurci sa te conectezi pe un asemenea server.
Insa iti recomand cu caldura online-ul oficial, care este mult mai bun fata de toate mizeriile astea. :)

#7
AlynutzTigerAtlantic

AlynutzTigerAtlantic

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 556
  • Înscris: 10.01.2013

View PostDeathRow, on 27 februarie 2018 - 20:24, said:

Pana la urma de unde l-ai cumparat si cat ai dat pe el?



Din Altex era la oferta 129 lei.Cel mai mic pret din toate magazinele

View Postwhiteboy, on 28 februarie 2018 - 09:35, said:

Te poti juca in modurile enumerate de tine doar daca joci pe un server neoficial construit pe platforma FiveM. Sunt cateva servere romanesti, dar jucatorii sunt in general pleava societatii stransa la un loc.
Poti cauta informatii despre platforma FiveM pe google iar apoi sigur te descurci sa te conectezi pe un asemenea server.
Insa iti recomand cu caldura online-ul oficial, care este mult mai bun fata de toate mizeriile astea. :)


Pe online  oficial nu merge cu slujbe de taximetrist sau paramedic nu?

Si stie cineva unde gasesc autobuze in GTA V?Mersi

#8
whiteboy

whiteboy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 927
  • Înscris: 18.12.2007
Se gasesc, dar nu poti face job-uri, doar sa te plimbi. Si nu, in GTA:O nu poti face job-uri din astea, doar job-uri infractionale.

#9
AlynutzTigerAtlantic

AlynutzTigerAtlantic

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 556
  • Înscris: 10.01.2013
In gta san andreas merge sa fii taximetrist,paramedic,politist chiar si online pe serverele role play,din cate am auzit,de asta am intrebat si pentru gta v daca ar merge.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate