Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 

S9/S9+ probleme tehnice, burn-in, blocari, etc.

* * - - - 4 votes
  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#19
alliNdanuTz

alliNdanuTz

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,804
  • Înscris: 12.06.2010
Salut, mai are cineva probleme cu sunetul de la speaker-u de sus? Se aude foarte incet, am incercat sa-l curat, am mai cautat solutii pe net dar nimic.
Cand apas -#0*# si testez speakerele, cel de jos se aude foarte ok, cel de sus foarte incet...
Are cineva vreo rezolvare? :( Abia aud cand vorbesc cu cineva, trebuie sa-l pun pe speaker...

#20
vasileo

vasileo

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,046
  • Înscris: 29.10.2008
Salut.
Am un S9+ de vreo 2 luni si am observat ca sta prost la capitolul conectivitate,  mai exact, în provincie unde semnalul în retea (digi) este mai slab, abia reușesc să mă conectez la internet, sau nu reusesc deloc.
Precizez ca soția are un Huawei P10lite, același abonament si nu are probleme în aceeași locație.
Si pe wi-fi mai face câteodată figuri, trebuie să il restartez sa isi revina.
Mai are cineva probleme de genul? Am uitat sa precizez ca este dual sim dar eu folosesc doar un slot

#21
danyxp

danyxp

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,030
  • Înscris: 12.12.2005
Salut; fa schimb de sim cu sotia, vezi daca e la fel. Eventual instaleaza aceeasi aplicatie pe ambele telefoane si vezi ce date afiseaza referitor la semnal (networg signal info sau ceva de genul). La un s8+ am rezolvat problema asemanatoare cu inlocuire de sim la digi, dar era destul de vechi acela.
Daca nu-i dai de cap si face figuri si in zone cu semnal mai ok apeleaza la garantie (daca are). Eu am avut probleme cu wifi si doar asa am rezolvat, am scris ieri pe topicul de s9+ despre asta.

#22
vasileo

vasileo

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,046
  • Înscris: 29.10.2008
Mersi. Am același sim ca soția, adică abonamentul este al meu si am 3 telefoane, toate cele 3 sim-uri au fost luate în același timp. Deci sigur nu este de la sim.
Cred ca o sa merg la garantie

#23
vladddreq

vladddreq

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 20.10.2005
Salut, am un s9+ de vreo 6 luni, de vteo 2 luni incoace, in timpul apelurilor, trece singur pe difuzor, nu apas cu urechea si nici nu il ating de obraz, nici nu apare butonul de difuzor activat, dar totusi se aude ca si cum ar fii, a mai pățit cineva?

#24
brtalin28

brtalin28

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 12.06.2011
Salut! Aș dori să duc telefonul la service pentru schimbarea bateriei, telefonul fiind încă în garanție. Telefonul a venit in cutie cu softul de orange Romania, dar eu am pus dbt pentru a primi updateurile mai repede. Trebuie sa rescriu softul original pentru a fi primit la service sau îl pot duce și așa?

#25
gioni666

gioni666

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 146
  • Înscris: 01.07.2007
Din câte știu eu rescrierea softului nu anulează garanția.
Dar fă backup la tot, cred că îl reseteaza la fabrică.
Mai simplu te duci și intrebi, vezi ce zic și dacă fac figuri te duci în altă zi după ce pui softul original.

#26
corcodel10

corcodel10

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,228
  • Înscris: 12.12.2011
Nu are treabă. Eu m-am dus cu un soft de Franța, nu au comentat nimic. Mi-au instalat ei dbt și acum am dbt/oro, dbt/oro.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate