Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

X5 Soul

- - - - -
  • Please log in to reply
46 replies to this topic

#37
botelucian

botelucian

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,217
  • Înscris: 23.03.2007
2 luni si s-a dus camera?
In rest cum s-a comportat. A meritat banii?

#38
costynsimion

costynsimion

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 189
  • Înscris: 29.06.2012

View Postbotelucian, on 03 noiembrie 2018 - 19:07, said:

2 luni si s-a dus camera?
In rest cum s-a comportat. A meritat banii?

merge bine si acum nu am ce sa ii reprosez si il folosesc destul de mult adica sunt curier si merge cam 6 ore pe gps on data on whathap si ceva muzica

am testat camerele cu mtk si surpriza mea este ca din cele 2 camere cea principala nu merge.pot sa vad cea de fata si cea de 5mp din spate dar principala este neagra deci nu cred ca din soft este problema ci camera

#39
andupustiu

andupustiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,580
  • Înscris: 26.06.2010
Și 1100 lei in ziua de azi , dai bani degeaba pe ele , sunt telefoane useless , nu se compara cu Samsung sau Huawei.

#40
costynsimion

costynsimion

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 189
  • Înscris: 29.06.2012

View Postandupustiu, on 06 noiembrie 2018 - 05:26, said:

Și 1100 lei in ziua de azi , dai bani degeaba pe ele , sunt telefoane useless , nu se compara cu Samsung sau Huawei.
Ai dreptate dar diferența de la 160 euro cat a costat X5 până la 800 sau 1000 euro cat e Samsung

#41
valer

valer

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,838
  • Înscris: 25.05.2006
Am un x3 soul style de un an și chiar e ok, mai puțin pe partea de customizare, dacă pun pe mod extrem se șterg setările și revine la cele prestabilite din fabrică, chiar și aplicațiile înghețate le reactivează... ☺️ Dar în rest, merge. Pe anu viitor, prin august, mă uit de un x5 style(baterie mai mare), dacă o să fie destul de lăudat...

#42
RoD1

RoD1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 557
  • Înscris: 11.05.2008
Eu am trecut de la x3 style, dupa 2 ani de rezistat eroic, la x5 style. Se simte bateria mult mai buna. Camera la fel e mai buna. Per total sunt foarte multumit de x5 style.

Edited by kommodore_ss, 08 November 2018 - 21:03.


#43
valer

valer

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,838
  • Înscris: 25.05.2006
Dacă pe viitor se prezintă bine 5 style îl iau ptr baterie... Scuze de off topic!

#44
costynsimion

costynsimion

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 189
  • Înscris: 29.06.2012
O echipa de 2 lei cea de rezolvare a problemelor astept de 10 zile sa trimita un curier sa ia telefonul in service si nimic zici ca sunt batuti in cap .Allview/.......

#45
botelucian

botelucian

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,217
  • Înscris: 23.03.2007
Cum ? Cel mai mare brand romanesc de telefoane  ofera servicii de garantie calitate slaba? MINCIUNA .... ei sunt cei mai buni!
Defapt telefonul s-a reparat singur, ba nu defapt nu a fost defect niciodata e un "feature" asa face ele toate ...nu stii tu sa apreciezi performanta inegalabila #numazic

Insista , ai numar de inregistrare la cererea de service? O reclamatie la OPC nu strica niciodata  , daca isi "respecta" clientii merita sa fie si ei "respectati" de autoritati in litera de lege.
Au termen legal 15 zile sa repare/rezolve situatiile -

Stai numa sa nu zica ca e vina ta ca l-ai scapt pe jos, ca apa ca ....

#46
maxx_bgd

maxx_bgd

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 555
  • Înscris: 01.05.2008
In afara de problema cu camera a lui @costynsimion, ati mai intampinat alte probleme? Ma refer daca sunt bug-uri, daca apar update-uri sau nu? Oscilez intre acesta si un P20 Lite. Am vazut ca si P20 Lite are destule probleme, insa are si enorm de multe review-uri comparativ cu acesta, deci cu cate e "padurea" mai mare si numarul de "uscaturi" e mai mare. Iinclin spre acesta deoarece ca si experienta, am un Allview V1 Viper S de vreo' 4 ani jumate, si desi am avut grija de el, a fost si scapat pe jos, dar totusi functioneaza impecabil aproape (nu se mai aprin ledurile la 2 din cele 3 butoane de sub ecran, si a aparut o pata galbena in partea stanga sus a ecranului - chestii cu care m-am obisnuit), motivul pt care vreau sa il schimb este faptul ca din ce in ce mai multe aplicatii imi zic ca nu se pot actualiza din cauza versiunii vechi de Android (4.3)

#47
RoD1

RoD1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 557
  • Înscris: 11.05.2008
Nici-un bug intalnit pana acum. Tine bateria 2 zile folosit in mod normal. Asta mi se pare super. Daca vrei sa stii ceva specific poti sa ma intrebi.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate