Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA
 Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac
 Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...
 BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim
 

Sfat achizitie Auto - buget 5500 de euro

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
dansysro

dansysro

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,578
  • Înscris: 13.06.2005
tot la banii aia e plin de pasate din 2005

#20
M4V3RiCk_

M4V3RiCk_

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,672
  • Înscris: 01.08.2007

View PostKroghy, on 20 februarie 2018 - 22:34, said:

La 55500 euro nu cred ca poti lua un Audi/Mercedes/BMW bun.

Avensis la pret de Polo, adica cu doua clase mai jos, asta spune tot despre calitate.

Nici macar nu ma pasioneaza marcile astea Posted Image

La noi japonezele nu sunt apreciate.

Ma interesau pareri despre anumite marci/motorizari/interetinere.

In special benzina.

Edited by M4V3RiCk_, 20 February 2018 - 23:04.


#21
Baxon

Baxon

    Dachshund

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,720
  • Înscris: 01.03.2017
Chiar daca iti plac japonezele decat sa iei Mazda mai bine Ford ca e aceeasi marie cu alta palarie dar un Ford il iei mai nou si in stare mai buna decat o mazda .
In primul rand ar trebui sa mergi in targ si sa te urci la volan la mai multe marci/tipuri si apoi sa vii cu impresii si sa ceri pareri despre cele in care ai incaput si ai stat comod etc .

View PostM4V3RiCk_, on 20 februarie 2018 - 23:03, said:



La noi japonezele nu sunt apreciate.

Daca majoritatea umbla dupa s-h si se uita la parcurile de dezmembrari care e sursa de piese de schimb , clar ca nu aleg japoneze . Daca vezi o japoneza la dezmembrat e pt ca a avut accident si e dauna totala . In rest plin de nemtesti care nu trec RaR-ul de uzate ce is . La masini japoneze noi la fel , romanul a ramas cu impresia ca nu se gasesc piese si ca dureaza luni pana aduce piesa originala din Japonia .

Edited by Baxon, 21 February 2018 - 00:41.


#22
partyman

partyman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,026
  • Înscris: 17.10.2004

View PostM4V3RiCk_, on 20 februarie 2018 - 22:33, said:


Diesel vechi de 13 ani.

Prefer una pe benzina la varsta aia mai ales daca e japoneza.
Mai putine probleme.
Mașina e benzină, unde ai văzut că e diesel?

#23
ciprianstoica

ciprianstoica

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 27.02.2018
as vrea si eu sa iau un pasat .AllTrack 2.0TDI DSG si nuj ce sa fac mie cam frica cu cutia asta automata si as vrea sa stiu daca sunt stricacioase .....si plus deasta ma poate ajuta cineva cu un sfat la aceste tipuri de masina ma refer la pasat an 2012 daca sunt bune ca masina daca sunt costisitoare ma refer la intretinere

#24
fightClub25

fightClub25

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 963
  • Înscris: 08.04.2009
salut. iti zic si eu de BMW 318 sau 320i .eu am 318i steptronic si felul in care trage ma duce cu gandul la un motor turbo.
     Ar mai fi Alfa Romeo 159 2.0 jtdm 170 cp sau 1.9 jtdm 150 cp. Masina e mult peste ce se stia despre alfa in trecut. am avut si nu sunt singurul care iti poate confirma.
     un sfat, de la cineva de 1.93. CUTIE AUTOMATA. stai perfect in multe masini unde aveai nevoie de piciorul stang intins ca sa apesi ambreiajul.
     de cand am automata conduc orice. picorul stang sta relaxat, rezemat de portiera.
     Eu in E90 a spatiu perfect, poate inclusiv sa stea cineva in spatele meu. un 318i AT il poti lua intre 5500 si 7000 in stare buna. O Alfa 159 si cu mai putin.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate