Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 

Creatina HCL pareri

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
tamasfelix

tamasfelix

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 04.11.2011
Am vazut ca exista mai multe tipuri de creatina: creatina citrat, nitrat, hidroclorida, malat, piruvinat. Mai nou am vazut produsul acesta Creatine HCl, a folosit cineva? ceva pareri?

Edited by tamasfelix, 18 February 2018 - 14:30.


#2
alex342

alex342

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,551
  • Înscris: 23.09.2017
Cred ca tot creatina monohidrata este de baza. Platesti pt altele bani in plus.

#3
vinciun

vinciun

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,659
  • Înscris: 24.10.2015
Creatina monohidrata. Restul sunt bani in plus aiurea. Creapure e considerata cea mai curata.

#4
sandu222

sandu222

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,853
  • Înscris: 06.10.2008

View Postvinciun, on 18 februarie 2018 - 22:26, said:

Creatina monohidrata. Restul sunt bani in plus aiurea. Creapure e considerata cea mai curata.

Felix, e administratorul site-ului la care face reclama: https://ecompedia.ro...cu-kiwigym-com/

Cred ca tot el e si in spatele nick-ului MateiIonescu  https://forum.softpe...magazin-online/

#5
vinciun

vinciun

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,659
  • Înscris: 24.10.2015
Am remarcat si eu ca face reclama.

#6
sandu222

sandu222

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,853
  • Înscris: 06.10.2008

View Postvinciun, on 05 decembrie 2020 - 23:14, said:

Am remarcat si eu ca face reclama.
Reclama nu ma deranjeaza ca face, site-ul kiwi cred ca la ora actuala are cea mai mare si mai variata oferta din Romania. Ma deranjeaza modul cum o face, adica ne ia de prosti. Vine cu faze de om prefacut, de genul "am vazut ca exista mai multe tipuri de creatina, ce pareri aveti despre  creatina HCL?" adica el care e  patronul, avand acelasi nick pe forum ca si numele real, pe care l-am gasit in 20secunde pe google....

Baaaa Felix Tamas aici nu e adunatura de bombardieri si manelisti ca pe Facebook. Aici sunt oameni educati, informati, cu spirit de observatie etc. Nu era mai simplu sa spui "am si eu un site, vand produse, daca vreti vizitati-l" si gata.

Iar contul de mai jos, MateiIonescu e o  clona sau poate un angajat de-al sau. Ce rost avea sa raspunda la niste topicuri vechi despre suplimente, de care absolut nimeni nu e interesat oricum.

View PostMateiIonescu, on 05 decembrie 2020 - 08:20, said:

Am achizitionat de aici https://www.kiwigym....standard-2-3-kg site din Romania, livrare a fost a doua zi, aveam disponibil aproape toate aromele si pretul ok.

Deci Felix, daca tot ai facut zeci de mii de Euro din vanzarea de suplimente si din imobiliare si jocuri, inseamna ca esti destept. Astept ceva mai inteligent din partea ta.....nu topicuri cum ai fost tu la Posta Romana si ai vazut ca vindeau aia servetele si vitamine pe acolo, cred ca iti era ciuda ca pana si Posta Romana poate sa vanda vitamine.

#7
tamasfelix

tamasfelix

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 04.11.2011
Buna Sandu222, da, kiwigym.ro este site-ul meu. Sincer imi pare rau pentru acest incident, la acel moment, postarea a fost facuta pe graba, incercam sa vad daca este interes pentru discutii de genu pe forum, sau lumea s-a mutat in alta parte, instagram, facebook sau tiktok.

Multumesc pentru aprecierea "site-ul kiwi cred ca la ora actuala are cea mai mare si mai variata oferta din Romania"

Imi cer scuze

#8
tamasfelix

tamasfelix

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 04.11.2011
@sandu222  În luna ianuarie 2023, participațiile mele la KiwiGym au fost preluate integral de o altă firmă, încheind astfel perioada mea la KiwiGym. Vreau să mă focusez pe un proiect ceva mai simplu, din toamnă vom lansa www.batoaneproteice.ro , vreau să mă limitez la un segment mai restrâns și mai nișat.

#9
sandu222

sandu222

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,853
  • Înscris: 06.10.2008
In ultima perioada la kiwi erau multe produse lipsa de stoc, era clar ca se intampla ceva. Raman la parerea mea, site-ul(magazinul) era bun, printre cele mai bune de la noi. Aici adaug si site-ul kingprotein.
Cu experienta ta sunt sigur ca vei face treaba buna si cu batoanele. Totusi BiotechUSA nu-mi suna de incredere.

#10
tamasfelix

tamasfelix

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 04.11.2011

 sandu222, on 27 mai 2023 - 14:31, said:

In ultima perioada la kiwi erau multe produse lipsa de stoc, era clar ca se intampla ceva. Raman la parerea mea, site-ul(magazinul) era bun, printre cele mai bune de la noi. Aici adaug si site-ul kingprotein.
Cu experienta ta sunt sigur ca vei face treaba buna si cu batoanele. Totusi BiotechUSA nu-mi suna de incredere.

Multumesc Sandu!

"Totusi BiotechUSA nu-mi suna de incredere." Până în prezent, am adăugat la portofoliu următoarele branduri: Optimum Nutrition, Nutramino, Nutrend, QNT, Warrior, Biotech și Weider. Suntem în prezent în tratative cu încă 2-3 mărci. Vom continua să ne adaptăm ofertă în funcție de dorințele clienților noștri.

Referitor la Biotech USA, este un brand de nivel global. Noi ne vom orienta către segmentul de batoane proteice, despre care am înțeles că sunt de o calitate superioară.

Dacă ai nevoie de anumite produse de pe KiwiGym, te rog să îmi trimiți un mesaj privat sau un email. Voi negocia pentru tine un preț mai bun. tamasfelix(at)yahoo(dot)com

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate