Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...
 Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...
 Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 

Little London International Academy pareri?

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
LLIAcademy

LLIAcademy

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 24.10.2018
Atrag atentia asupra unor comentarii fara informatii relevante, doar denigratoare si dezinformatoare. Si ca, parintii copiilor au tot dreptul sa stie ce aleg.
Nu voi spune: vino la noi, asta este decizia parintilor. Ba chiar le recomand sa vada mai multe scoli (atat private cat si de stat). Si sa mearga cu copilul sa stea una, doua sau mai multe zile sa vada cum si despre ce este vorba. Apoi sa se uite la partea financiara si sa isi faca calcule.

Evident, este o decizie dificila si pe termen lung.

Edited by LLIAcademy, 24 October 2018 - 19:39.


#20
corinadaniela

corinadaniela

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 11,522
  • Înscris: 05.06.2009

 LLIAcademy, on 24 octombrie 2018 - 19:28, said:

Atrag atentia asupra unor comentarii fara informatii relevante, doar denigratoare si dezinformatoare. Si ca, parintii copiilor au tot dreptul sa stie ce aleg.
Nu voi spune: vino la noi, asta este decizia parintilor. Ba chiar le recomand sa vada mai multe scoli (atat private cat si de stat). Si sa mearga cu copilul sa stea una, doua sau mai multe zile sa vada cum si despre ce este vorba. Apoi sa se uite la partea financiara si sa isi faca calcule.

Evident, este o decizie dificila si pe termen lung.

mda, de parca acei parinti si/sau copii nu au altceva mai bun de facut decat sa se perinde toata ziua-buna ziua pe la toate scolile private, ca si cum acestea ar fi deschise non-stop precum o farmacie sau ca mall-urile, cu program pana seara tarziu...parintii si copiii au activitatile lor in timpul zilei - adultii la locul de munca, elevii - la scoala pe care o frecventeaza in acest moment.

sincer, daca acesta este nivelul sau standardul de comunicare din partea acestei scoli, nu mi se pare deloc in regula...
personal, consider ca toata lumea are dreptul la libera exprimare, iar parintii care au fost nemultumiti de una sau alta dintre scolile private, sunt perfect indreptatiti sa-si exprime opiniile, comentariile si experientele, sa nu pateasca si altii ca ei...
ca reprezentant al unei scoli private, oficial sau neoficial, a pune "pumnul in gura" unor parinti sau a insinua ca cei nemultumiti au alte interese, denota altceva...si, din pacate, ceva deloc onorabil...

#21
cuculea

cuculea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,197
  • Înscris: 08.12.2006

 LLIAcademy, on 24 octombrie 2018 - 18:29, said:

Multumesc. Mai vedeti si altceva?
Pai sunteti ceva cu Academy, asa va autointitulati,...aveam pretentii domne...Academy?????despre ce vorbim aci?

#22
LLIAcademy

LLIAcademy

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 24.10.2018
Wow! Multumesc mult. Eu doar am vrut sa le spun parintilor sa fie atenti la povestile de pe net si la "comentariile foarte bine/ foarte rau voitoare" (aviz criticilor), iar voi ati reactionat imediat. Este exact ce trebuie sa evite parintii. Adica, ia in considerare dar verifica!!!!

Edited by LLIAcademy, 28 October 2018 - 17:45.


#23
corinadaniela

corinadaniela

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 11,522
  • Înscris: 05.06.2009
Atentie, iarasi, la gramatica ! Parintii iau in considerare, "ca e mai multi de 50" ca sa parafrazez o cunoscuta expresie...
Inainte de semnul exclamarii se lasa spatiu, nu se pune "lipit" de cuvant, mai ales in textele redactate pe calculator/telefon.

#24
cuculea

cuculea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,197
  • Înscris: 08.12.2006
Eu cred ca in spatele userului ce reprezinta Academia...e secretara care a fost angajata....mmmm...stai sa ma gandesc, ....cred ca pe pile. A 2-a versiune nu vi-o zic, dar am asa o senzatie ca are ceva julituri in genunchi.

Academiei...multa bafta ii doresc si la cat mai multi clienti.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate