Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Golf 5 ? Samsar sau din afara?

Alergie la Plop?

Merita sa pun alarma?

Retea centralizata de aer conditi...
 Achizitie telefon - buget 2700 Lei.

Poti vedea cine ti-a dat like la ...

De ce sinucigasii nu au parte de ...

topicul elucubratiilor stiintifice
 recomandare serial family-comedy

Problema motor seria 7

Paul Fantezie - Cand cu mama m-am...

Problema chimie
 Probleme e-mail yahoo!

SITE-URI PENTRU SOFT-URI DE TELEF...

XXX users are reading this topic

Multibat/Adeziv rezistent pentru ...

ISG RESIDENCE 3 fabrica de chibrituri

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

blexandru

blexandru

Junior

• Grup: Junior Members
Buna ziua, vreo parere despre noul proiect al celor de la ISG, din cate am vazut in oferta lor pretul este de 1500 euro mp util.... iar un loc de parcare subteran 10.000...

Cum vi se pare zona? Eu unul tind intre un apartament aici sau la baba novac residence, diferenta pentru 2 camere este destul de consistenta (in jur de 12.000 euro, diferenta care provine din diferenta de mp utili ai apartamentului, la baba novac este tot 1500 euro pe mp util). Practic aici mi-as permite si locul de parcare subteran...

In concluzie tinand cont ca ambele proiecte sunt la stadiul de structura ce parere aveti? Poate e si un inginer pe aici care sa ne dea vreun sfat referitor la structura lor...

Multumesc si o zi buna!

Zark

Zark

Junior

• Grup: Members
E teapa. Tipul asta e tepar de milioane de euro, o recunoaste si el.

Edited by Zark, 13 February 2018 - 11:28.

PSC

PSC

Active Member

• Grup: Senior Members
Loc de parcare, 10.000 euro? Cu banii ăştia am un garaj care se învârte după Soare, cu temperatură şi umiditate constante etc.
Se alege praful de Bucureşti, în 15 ani n-o să mai putem respira nici măcar în parcuri.

blexandru

blexandru

Junior

• Grup: Junior Members

View PostPSC, on 13 februarie 2018 - 12:26, said:

Loc de parcare, 10.000 euro? Cu banii ăştia am un garaj care se învârte după Soare, cu temperatură şi umiditate constante etc.
Se alege praful de Bucureşti, în 15 ani n-o să mai putem respira nici măcar în parcuri.

Din pacate e 10.000 euro fara tva, in cazul in care nu-l poate curpinde in contractul apartamentului pentru a plati tva de 5%, acesta ajunge la 11900 tva inclus Posted Image

Zark

Zark

Junior

• Grup: Members
Eu ce ziceam ca e teapa. Cauta niste informatii sa vezi cum au platit altii si nu au primit nimic, iar tipu si-a luat masini scumpe si bautura si gagici.

Anunturi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate