Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Nelamuriri blogging

Sfaturi despre Facultatea de Ingi...

Probleme upgrade RAM

Cunoscatori gsxr
 Cum sa lipesc tiglele de perete?

Matuire

fassss pe iesirea digitala?

Vreau sa cumpar o cheie dinamomet...
 Prelungire/modificare abonament c...

Ecranul laptopului este negru

Video pixelat

Carte cu un anumit subiect
 Despre AnyDesk

Cooler fan merge incontinuu

Inca o posibilitate noua de rezil...

Cheie(baterie) B5.5

Probleme cu un Volan Hama !

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

Remicade

Remicade

Active Member

• Grup: Senior Members
Am un volan Hama V5, problema este ca nu merg pedalele, fac testul din Game Controllers, apas acceleratia sau frana si butoanele corespunzatoare raman rosii. Il am de 3 luni, de fiecare data am avut probleme, nu stiu ce i-am facut dar am reusit pana acum si mergea daca nu scoteam calcul din priza. Ieri am apasat pe intrerupator si nu mai merg pedalele de atunci.
https://www.emag.ro/...5/pd/D62CXBBBM/

Edited by Remicade, 12 February 2018 - 18:35.

Anunturi

PIATRAONLINE Renovezi sau construiesti?

Intra acum pe PIATRAONLINE, ai reduceri de pana la -80% la piatra naturala de Extra Black Friday. Doar pe 16 Noiembrie, si doar in online, ai sansa de a intra in cursa reducerilor si de a cumpara materialele dorite pentru proiectul tau. De Black Friday ai cele mai mari reduceri la piatra naturala, dar si premii extra pe care le poti castiga. La PIATRAONLINE, Black Friday se transforma in Extra Black Friday - cea mai neagra vineri cu cele mai mari reduceri.

blackfriday.piatraonline.ro - Intra acum si castiga premii garantate!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate