Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Panouri fier forjat

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
badsica

badsica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,615
  • Înscris: 23.03.2010
Unde pot sa gasesc panouri din fier forjat in Bucuresti sau imprejurimi? imi trebuie pentru un bufet. Sau elemente ca sa-mi fac eu, ideea ca vreau sa le vad inainte sa le cumpar, ca asa am gasit sa le comand de prin Craiovasau chiar mai departe
De preferat as vrea sa gasesc pe cineva care le face (panourile) si daca aveti vreo recomandare.
ceva de genu as vrea:Attached File  bufet.jpg   556.65K   60 downloads

Edited by badsica, 12 February 2018 - 17:20.


#2
poadol

poadol

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,104
  • Înscris: 13.12.2010
Mobilier din fier forjat ai incercat?

#3
badsica

badsica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,615
  • Înscris: 23.03.2010
Vad ca sunt in Otopeni, e bine, Mersi!

#4
myshyk

myshyk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,812
  • Înscris: 26.11.2006

View Postbadsica, on 12 februarie 2018 - 17:18, said:

Unde pot sa gasesc panouri din fier forjat in Bucuresti sau imprejurimi? imi trebuie pentru un bufet. Sau elemente ca sa-mi fac eu, ideea ca vreau sa le vad inainte sa le cumpar, ca asa am gasit sa le comand de prin Craiovasau chiar mai departe
De preferat as vrea sa gasesc pe cineva care le face (panourile) si daca aveti vreo recomandare.
ceva de genu as vrea:Attachment bufet.jpg
Ce este mai inportant unde sunt facute, sau calitatea lucrarii?

#5
ddaannii

ddaannii

    Haiduc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,804
  • Înscris: 26.04.2011

View Postmyshyk, on 12 februarie 2018 - 20:12, said:

Ce este mai inportant unde sunt facute, sau calitatea lucrarii?
Inainte de b si p se scrie cu m, asa era cel putin limba Romana acum multi ani.
Importante sunt ambele, daca este peste drum poti sa mai mergi la verificat cu ochii tai.
Calitatea si aia caci doar platesti.

#6
belogerer

belogerer

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,560
  • Înscris: 14.03.2008

View Postbadsica, on 12 februarie 2018 - 17:18, said:

Unde pot sa gasesc panouri din fier forjat in Bucuresti sau imprejurimi? imi trebuie pentru un bufet. Sau elemente ca sa-mi fac eu, ideea ca vreau sa le vad inainte sa le cumpar, ca asa am gasit sa le comand de prin Craiovasau chiar mai departe
De preferat as vrea sa gasesc pe cineva care le face (panourile) si daca aveti vreo recomandare.
ceva de genu as vrea:Attachment bufet.jpg

fier forjat in Romania se mai face doar artizanal in serii foarte mici in ateliere private. pret pe masura. ce vand firmele de genul celor postate e banal fier stantat la presa care nu a vazut in viata lui forja sau ciocanul.

cauta la cei care fac cutite daca se baga cineva sau la firma pasaj dar neaparat sa iti lucreze la atelierul de la craiova...nu la brasov...asta daca mai fac fier forjat ca activitatea era spre zero si pe la ei...

Edited by belogerer, 12 February 2018 - 20:48.


#7
badsica

badsica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,615
  • Înscris: 23.03.2010
O sa va arat in final ce o sa iasa, dar o sa dureze pentru ca tamplaru are comenzi pana aproape de luna mai.



#8
andreiu8881

andreiu8881

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 01.12.2016
Salut,
Noi putem sa facem.
Te poți uita pe https://fierforjat-valcea.ro/

#9
86-APP

86-APP

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,278
  • Înscris: 01.03.2017
Diferenta dintre ce fac " toti " si ce cauta omul , este ca el vrea ceva pt mobiler .
Asra nu are legatura cu lucrarile mari , gen garduri . Lui ii trebuie ceva " usor " din profile mici , si lucrat oarecum " marunt" pt a se putea realiza un model vizibil la asa scara mica .

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate