Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?
 Acoperire gol extrior intre termo...

Intreprindere individuala fara ac...

Marci Biciclete - recomandari

Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...
 Recomandare bicicleta copil 5 ani.

Recomandare kit automat acces usa

[email][nvidia] Your GeForce NOW ...

Site nesigur
 Baghetele ornamentale intre foile...

O recomandare pentru o camera ful...

Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?
 

Nu raman autentificat in Google Chrome

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
Egocentrism

Egocentrism

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 12.02.2018
Salut! De ceva timp, browserul meu Google Chrome nu vrea sub nicio formă să mă mai păstreze autentificat. Cu toate că îmi păstrează parolele și username-urile, ori de câte ori intru pe vreun site, trebuie să mă autentific din nou. Aș fi vrut să mă păstreze logat. Am încercat să refac setările, dar aparent sunt corecte. Vreo altă sugestie? Mulțumesc anticipat!

#2
LensFlare

LensFlare

    Tin Foil Mask Society

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,761
  • Înscris: 09.05.2005
Folosesti cumva vreo unealta de curatare gen CCleaner cam din aceeasi perioada?

#3
Egocentrism

Egocentrism

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 12.02.2018

View PostLensFlare, on 12 februarie 2018 - 12:29, said:

Folosesti cumva vreo unealta de curatare gen CCleaner cam din aceeasi perioada?

Aș spune că da. Am instalat ceva de la CCleaner. Dar problema asta nu este doar acasă, ci și pe calculatorul de la munca. M-am logat pe gmail, deci și în Google, automat mi-a luat bara de bookmarks și pe calculatorul de la munca împreună cu aceleași setări. Nici acolo nu mă păstrează autentificat.

Edited by Egocentrism, 12 February 2018 - 12:32.


#4
cbz

cbz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 409
  • Înscris: 03.02.2007
A fost  un bug cunoscut odata cu lansarea versiunii 64. Odata cu Version 64.0.3282.140 a fost reparat acest bug.

Tasteaza chrome:chrome si isi face update automat.

Edited by cbz, 12 February 2018 - 12:38.


#5
Egocentrism

Egocentrism

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 12.02.2018

View Postcbz, on 12 februarie 2018 - 12:37, said:

A fost  un bug cunoscut odata cu lansarea versiunii 64. Odata cu Version 64.0.3282.140 a fost reparat acest bug.

Tasteaza chrome:chrome si isi face update automat.

Înțeleg. Atunci, de ce chiar și după acest update, mie tot nu mi se salvează nimic? Să fie vreo setare pe care să o fi ratat eu?

Este versiunea nouă, desigur.
Google Chrome is up to date
Version 64.0.3282.140 (Official Build) (64-bit)

Edited by Egocentrism, 12 February 2018 - 12:41.


#6
cbz

cbz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 409
  • Înscris: 03.02.2007
Am avut aceasi problema cu lansarea versiunii 64, apoi a urmat la un interval de ~1 saptamana 64.0.3282.140 care contine acest bugfix. Esti sigur ca ai versiunea 64.0.3282.140 ?
LE: Am vazut edit-ul tau, in aceasta situatie nu stiu ce problema ar fi.

Edited by cbz, 12 February 2018 - 12:44.


#7
amami

amami

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,672
  • Înscris: 20.09.2010
Si eu am aceasta problema de aprox. 2 saptamani. La inceput am spus ca sa dezinstalez si sa reinstalez Chrome, dar a facut la fel. De vreo doua zile pe citeva site-uri reuseste sa pastreze autentificarile, pe altele nu. Si chiar pe contul de google nu retine autentificarea.
Daca ma autentific si tin browserul deschis toata ziua, da. Daca ma autentific si inchid browserul, cind il deschid trebuie sa o iau de la capat. De exemplu pe forumul softpedia se pastreaza autentificarea, pe forumul club ford nu.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate