Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Free streaming SkyShowtime

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine
 The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...
 Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 

Recomandare Playstation 3

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
whiteboy

whiteboy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 927
  • Înscris: 18.12.2007
Exact prin problema asta am trecut si eu cu ceva vreme in urma, voiam un PS3 sa joc cateva exclusivitati vechi inainte sa le apara continuarile pe PS4 si era sa mor cand am vazut ce preturi au PS3-urile noi. Asa ca am intrat pe forumul recomandat mai sus si am reusit sa gasesc un baiat de la mine din oras. M-am intalnit cu el si am stat vreo ora la povesti in timp ce ne-am jucat pe PS3 pentru a-l testa. La sfarsit, am scapat cu 350 de lei si consola merge de aproximativ un an fara probleme. Ce-i drept am jucat doar GoW, inFamous, seria Yakuza si alte joculete micute. Eu am luat PS3 SuperSlim 500GB + controller si cabluri in banii astia, ulterior am mai luat un controller la 60 lei, aproape nefolosit care arata ca nou.
Ce vreau sa mentionez, ca imediat dupa ce l-am cumparat, l-am desfacut si am suflat tot praful din el. Nu am considerat ca este necesara schimbarea pastei conductoare si am avut dreptate Posted Image
Deci daca nu vrei sa faci heavy gaming pe el, nu ar trebui sa iti faci nici o grija daca poti testa consola inainte sa o cumperi. In general consolele nu prea au probleme de functionare, ori merg, ori ba.

Edited by whiteboy, 16 February 2018 - 10:46.


#20
elisab

elisab

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 29.12.2008
Buna ziua! Va rog sa ma iertati dar am patit un necaz cu PS3 slim modat, cumparat acum 2 luni pe OLX....A mers pana acum 2-3 saptamani la FIFA 2018 dupa care in ultimul timp nu mai pot juca deoarece se incalzeste in timpul jocului si se opreste...L-am pus pe un cooler de laptop dar tot asa face desi nu pare prea calda carcasa exterioara....De jucat am jucat doar cate 3 ore pe saptamana duminica...Stiti cumva ce poate sa aiba si cum sa procedez???...apreciez orice sfat imi dati deoarece nu ma pricep deloc la asa ceva...Va multumesc!

#21
nolf2

nolf2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 383
  • Înscris: 23.11.2005
LED-ul de pe panoul frontal se face galben cind se opreste?
Daca da, atunci sufera de YLOD (yelow light of death).
Rezolvi, partial, cu inlocuirea pastei termoconductoare de pe procesor, daca nu merge nici asa va trebui sa-i faci un "reballing"

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate