Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn

Infiltratii casa noua

sugestie usa interior
 ANAF si plata la selfpay

Imprimanta ciss rezista perioade ...

Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...
 Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk
 

Puffin Browser

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
zyppster

zyppster

    viața este o contradicție

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,972
  • Înscris: 02.02.2008
http://www.softpedia...n-Browser.shtml

Browser-ul Puffin care zilele astea are versiunea PRO la un pret redus pentru o perioada limitata in magazinul Google Play, incearca sa se acomodeze mai nou si cu utilizatorii Windows. Voi l-ati incercat?

#2
CeapaIndustries

CeapaIndustries

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 583
  • Înscris: 20.01.2016
L-am pus pe laptopul fratelui acum ceva timp si m-a sunat dupa cateva ore ca o sa-l dezinstaleze, motiv "merge ca cizma si da erori". L-am bagat apoi si eu pe calculatorul meu, intr-adevar uneori (nu tot timpul) merge cam ciudat, spre exemplu cand faci scroll nu face smooth ci sare cati pixeli are el chef plus ca mai face figuri cand are lag la incarcatul paginilor. de cateva ori mi-a dat si mesajul ala " send crash report" desi el mergea bine mersi, nu se inchisese. In fine, il mai las un an doi pana ii rezolva bugurile, dupa aia il incerc iar

Edited by CeapaIndustries, 10 February 2018 - 12:48.


#3
misugaby

misugaby

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 172
  • Înscris: 02.03.2011
l-a pus cineva pe telefon ??
eu ,da si merge destul de bine.nu stiu insa cum pot sa pun site-urile preferate pe speed dial(adica la favorite) sa le pot accesa direct.

#4
zyppster

zyppster

    viața este o contradicție

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,972
  • Înscris: 02.02.2008
La Speed Dial, acele 3 puncte orizontale din dreapta te vor ajuta.

#5
misugaby

misugaby

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 172
  • Înscris: 02.03.2011
cum anume?
am edit,layout si news feed.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate