Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare
 

Silver Line Apartments Pallady

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
coxfull

coxfull

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 31.10.2009
Salutare!
Am vazut recent niste anunturi in acest bloc, care mi se pare ok ca preturi. In schimb nu am gasit nimic scris pe aici despre el. Exista cineva care a cumparat acolo sau care are ceva detalii? Multumesc

#2
Maryb3la

Maryb3la

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 12.03.2018
Buna,
Am achizitionat un apartament in acest bloc, daca mai esti interesat te pot ajuta cu unele informatii.
O zi buna!

#3
Afroditu

Afroditu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,767
  • Înscris: 06.09.2006
M-am uitat acum pe planurile apartamentelor si am descoperit deja o pacaleala: zice ca au balcon, dar ala nu e balcon, e o camera a apartamentului cu aerisire totala.
Din ce stiu eu, balconul trebuie sa iasa in afara fatadei cladirii, nu sa fie scobit inauntru.

#4
Maryb3la

Maryb3la

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 12.03.2018

View PostAfroditu, on 12 martie 2018 - 12:53, said:

M-am uitat acum pe planurile apartamentelor si am descoperit deja o pacaleala: zice ca au balcon, dar ala nu e balcon, e o camera a apartamentului cu aerisire totala.
Din ce stiu eu, balconul trebuie sa iasa in afara fatadei cladirii, nu sa fie scobit inauntru.
Nu gasesti apartamentul perfect, grinda(stalpul de sustinere) se termina in living-nu si in balcon, deci putem spune ca nu este o scobitura inauntru. Daca studiezi toate delatiile acela chiar este un balcon cu iesire din living. Placa blocului este turnata cu tot cu balcon, insa grinzile pana la camere....am vazut la alte blocuri ca balconul este separat cum spui tu, insa cred ca este mai bine sa fie din aceeasi placa.
Bafta!

#5
Roxana-Ioana

Roxana-Ioana

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 25.05.2018

View PostMaryb3la, on 12 martie 2018 - 11:46, said:

Buna,
Am achizitionat un apartament in acest bloc, daca mai esti interesat te pot ajuta cu unele informatii.
O zi buna!
As fi interesata si eu sa aflu niste informatii legat de apartamente. V-ati mutat deja sau inca se lucreaza la el?

#6
bogdan074

bogdan074

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,575
  • Înscris: 11.04.2005
Ce plusuri și minusuri au aceste apartamente. Calitatea, materialelor, finisajele....

#7
Afroditu

Afroditu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,767
  • Înscris: 06.09.2006
Dacă vreți să stați cu dormitorul în aer, luați-vă aici :))
În viața mea n-am văzut dormitor plutitor. Bine, foamea dezvoltatorului se vede și prin faptul că și-a întins gardul până în buza străzii, nelăsând nicio șansă pentru un viitor trotuar.

Poze:  https://imgur.com/a/1HQWEhs


#8
MicroEdge

MicroEdge

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,278
  • Înscris: 16.08.2016
Arata superb 😁 mai mult de 300 euro/mp nu as da acolo

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate