Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
teava rezistenta panou apa calda

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata
 Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool
 Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit

Routere detinute in trecut si in ...
 

Wheelman 2017

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014
Destul de bun filmu
Chiar merita urmarit,pe mine m-a tinut in priza

http://www.imdb.com/title/tt5723286/
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/q6hODbsUE7Y?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by I2O, 06 February 2018 - 17:31.


#2
Aldulescu

Aldulescu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,785
  • Înscris: 04.01.2018
Alt film de la Netflix...numai rebuturi au lansat astia pana acum, daca un producator nu reuseste sa isi lanseze filmul in cinema intai si alege sa-l scoata direct pe Netflix, inseamna ca filmul e prea slab pentru cinema, exact cum erau pe vremuri filmele care se lansau direct pe video.

Edited by Aldulescu, 06 February 2018 - 19:06.


#3
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014
Vorbesti aiurea

#4
business11

business11

    Info Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,720
  • Înscris: 13.07.2011
dupa ce am citit topic-ul tau ieri, aseara am zis sa ma uit la film. Au fost cele mai prost investite minute din ultimele luni.
90% din film se petrece in masina, actiune 0,5%, finalul de rahat. Bugetul filmului nu a depasit 50.000eur, o masina, cateva camere montate pe masina si se plimba ala si vorbeste la telefon. Prima oara am zis ca e sofer Uber.

1/10 pentru sunetul frumos als BMW-ului.

#5
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014
Eu unu am ajuns  in ultimul timp sa prefer filmele astea in locul celor cu 10.000 de efecte speciale

Edited by I2O, 07 February 2018 - 17:10.


#6
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,279
  • Înscris: 30.10.2003
S-au facut, se fac si se vor face filme de categoria a 2-a. Unele din ele devin hit-uri. De exemplu Paranormal Activity e doar unu din ele.

Producatorul nu stie daca filmul va avea succes, insa experienta ii spune ca daca din 50 de filme unu are succes si-a scos banii. Atunci merita sa incerce.

Ca v-a placut, ca nu v-a placut e partea a 2-a.

#7
business11

business11

    Info Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,720
  • Înscris: 13.07.2011

 I2O, on 07 februarie 2018 - 17:08, said:

Eu unu am ajuns  in ultimul timp sa prefer filmele astea in locul celor cu 10.000 de efecte speciale

nu zic nu, nici eu nu ma uit la filme cu Stevan Segal sau Bud Spencer. Dar asta mi s-a parut sincer sa fiu foarte slab. Actorul este unul bun si imi place, dar filmul si povestea este extrem de slaba. Parca stiai dinainte care pas urmeaza si cum se va termina.

 Bursul, on 08 februarie 2018 - 10:30, said:

S-au facut, se fac si se vor face filme de categoria a 2-a. Unele din ele devin hit-uri. De exemplu Paranormal Activity e doar unu din ele.

Producatorul nu stie daca filmul va avea succes, insa experienta ii spune ca daca din 50 de filme unu are succes si-a scos banii. Atunci merita sa incerce.

Ca v-a placut, ca nu v-a placut e partea a 2-a.

da normal, filmele 2018

#8
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014

 business11, on 08 februarie 2018 - 13:01, said:

nu zic nu, nici eu nu ma uit la filme cu Stevan Segal sau Bud Spencer. Dar asta mi s-a parut sincer sa fiu foarte slab. Actorul este unul bun si imi place, dar filmul si povestea este extrem de slaba. Parca stiai dinainte care pas urmeaza si cum se va termina.



da normal, filmele 2018
Si mie imi place actorul

#9
super8

super8

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 10,000
  • Înscris: 14.04.2016
Trailerul imi aminteste puternic de Drive (2011) si Baby Driver (2017).
Cel din 2011 mi-a placut, cel din 2017 nu prea si sunt in dubii daca sa vad Wheelman (2017).

Ce ma sfatuiti ?

#10
business11

business11

    Info Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,720
  • Înscris: 13.07.2011

 super8, on 08 februarie 2018 - 17:08, said:

Trailerul imi aminteste puternic de Drive (2011) si Baby Driver (2017).
Cel din 2011 mi-a placut, cel din 2017 nu prea si sunt in dubii daca sa vad Wheelman (2017).

Ce ma sfatuiti ?

Drive este la galaxii distanta. Baby Driver nu l-am vazut.

Eu te sfatuiesc sa nu iti pierzi timpul. Rolul principal este un fel de driver pentru jafuri ca sa isi achite datoriile pentru timpul pierdut in penitenciar, timp in care mafia i-a protejat familia. Dupa ce a iesit din penitenciar conduce hotii la banci pentru a jefuii. Intr-o cursa este pus intr-o situatie dificila intre 3 fronturi si trebuie sa rezolve faza. Se plimba cu masina vreo 1 ora, dupa care 3-4 focuri de arma si la sfarsit rezolva treaba si filmul se termina.

Mai mult nu iti pot povestii... deci mai bine te uiti la altceva.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate