Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cabluri HDMI 2.1 de 4m-5m care sa...

zoom comparat cu Google Meet

Monitor/Display wireless?

Chestie ciudata
 De la un proiect scris in python ...

Audi A4 B9 quattro 190 CP!

Tepari la pariuri pe TikTok

Banca imi cere justificativ fondu...
 schema pcb ELECTRA CIM150 PAS

Probleme stomac

Sfat achizitie bicicleta oras

Canalele Sky Showtime 1 și S...
 Recomandare anvelope lexus rx

Extindere rețea wireless int...

Configuratie PC

Mufa TV
 

Blugi de fete sau băieți?

- - - - -
  • Please log in to reply
46 replies to this topic

#37
En3rgiz3r

En3rgiz3r

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 527
  • Înscris: 14.02.2007
Sunt blugi de *ghei*.

#38
rosix

rosix

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,873
  • Înscris: 01.02.2008

View PostEn3rgiz3r, on 06 februarie 2018 - 01:25, said:

Sunt blugi de *ghei*.


[ https://memegenerator.net/img/instances/500x/27058606/prepare-your-anus.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#39
Tsunamii

Tsunamii

    Bucuresti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,771
  • Înscris: 20.10.2015
Dormi cu ei.
Daca ai ierectii, ie de fata

#40
silverflower

silverflower

    Anti-dogmatic

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,828
  • Înscris: 04.05.2008
- Sînt cu talie f. joasă! A fost o perioadă cînd nu găseai decît așa ceva și mi-am luat de nevoie, sînt insuportabili pentru masculi, strîng ”bijuteriile de familie” prea tare. Sfatul meu este să scapi de ei. Pentru mine, dacă pantalonii nu ajung aproape de buric, nu-s de purtat (nu că mă laud, dar ”bijuteriile” îmi suferă altfel).

Edited by silverflower, 06 February 2018 - 06:48.


#41
spe_ripper

spe_ripper

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,519
  • Înscris: 04.03.2009

View PostHider141, on 05 februarie 2018 - 22:38, said:

Aia-s sigur de fete...sau de baietei care se simt fete.
Ai grija daca-i porti pe strada, ca unii vor crede ca ai alta orientare sexuala.


P.S.: parca lumea a innebunit de tot. Acum 10-15 ani era o rusine ca un baiat/barbat sa poarte blugi stramti, peste glezne sau cu briz-brizuri. Iar acum toti kinderii cauta numai blugi de astia. Dar na, asta se intampla cand fetite ca iustin beaver sunt aratati drept exemple si stalpi ai societatii.

Si parintii nostri spuneau ca le e rusine ce faceam, si noi spunem ca ne e rusine etc.... Lumea se schimba

View PostRickyBLD, on 05 februarie 2018 - 20:34, said:

Am primit cadou o pereche de blugi care eu niște chestii lipite pe ei de la genunchi in jos.Eu sunt băiat dar mi se par,mai mult,a fii blugi de fete
Cine ma poate ajuta cu niște sfaturi?
P.S.:au buzunare foarte mici in fata și din cauza asta îmi pun întrebări!

a fii si sti, mai baga niste carte si puneti intrebari de limba romana. lasa blugii.

PS: blugii aia sunt ce se cheama, haine de kklar sau de om din provincie care munceste campul (taran). poate am eu gandirea invechita

Edited by spe_ripper, 06 February 2018 - 08:02.


#42
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,849
  • Înscris: 06.01.2008

View Postmarga32, on 05 februarie 2018 - 22:47, said:

Gandeste-te ca aia sunt epilati peste tot, inclusiv la sprancene. Nici macar eu nu m-am epilat peste tot. Si asta spune multe despre viitorul tinerilor de sex masculin. E trist si dramatic. De-a dreptul tragic.
Cred ca se dau si cu ulei de corp sau cine stie ce, ca sa-i poata trage pe picioare.

View PostNESCAFE1, on 06 februarie 2018 - 00:39, said:

Aia sunt de baieti toata ziua.. eu i-as lua mai mult la ocazii speciale pe aia, dar merg si in rutina de zi cu zi.
Merg sa fie purtati si de femei, mai mult unisex sunt aia ..
Daca tot vrei sa fii atat de sigur, lasi buna crestere la o parte si il intrebi din ce magazin i-a luat si daca e sigur ca-s de la raionu de baieti.
Poate sunt eu prea batran (si nici macar nu am implinit 30 de ani), dar eu consider ca o imbracaminte casual e mult mai potrivita la ocazii speciale. Asa arati ca ai macar un minim respect fata de evenimentul la care asisti/participi, si nu esti acolo doar pentru ca sa pierzi niste timp inainte sa te duci in club.

View Postspe_ripper, on 06 februarie 2018 - 07:57, said:

Si parintii nostri spuneau ca le e rusine ce faceam, si noi spunem ca ne e rusine etc.... Lumea se schimba
Asa cum se vede din discutia despre blugii astia, nu toate schimbarile sunt in bine.

View Postsilverflower, on 06 februarie 2018 - 06:47, said:

- Sînt cu talie f. joasă! A fost o perioadă cînd nu găseai decît așa ceva și mi-am luat de nevoie, sînt insuportabili pentru masculi, strîng ”bijuteriile de familie” prea tare. Sfatul meu este să scapi de ei. Pentru mine, dacă pantalonii nu ajung aproape de buric, nu-s de purtat (nu că mă laud, dar ”bijuteriile” îmi suferă altfel).
Daca si tu cauti blugi normali si in care sa incapa un smartphone mai mare decat iPhone 5/5s/SE, atunci cauta prin LC Waikiki sau pe la outlet-uri. Pe acolo ai sanse sa mai gasesti blugi normali, fara taieturi sub buci sau pete de vopsea cu iz de feșiân.

#43
corinadaniela

corinadaniela

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 11,516
  • Înscris: 05.06.2009
eu zic ca sunt blugi pentru fete. au zorzoane sclipicioase, talie joasa, buzunare minuscule.
nu mai este important pe ce parte se deschide fermoarul, sunt o gramada de blugi pentru femei (marci cunoscute sau no-name), modele clasice sau slim, care au fermoarul "montat" la fel ca la blugii barbatesti.
initiator, daca nu esti vreun hipster, fan justin bieber sau dansator in vreo trupa de pustani, te vei face de ras sau vei deveni tinta ironiilor purtand acei blugi.
intreaba de la ce magazin au fost cumparati, poate reusesti sa-i schimbi cu un model fara zorzoane.
daca mai esti si foarte slab, crede-ma ca nu te avantajeaza acest tip de blugi, arati ca o momaie, e plin pe strada de pustani si tineri slabi batz, nici fund nu au, atarna blugii aia pe ei ca pe gard, zici ca au facut pe ei, asa le atarna turul pantalonilor. o fi la moda genul asta, dar pe majoritatea celor care ii poarta nu-i avantajeaza deloc...pacat ca nu realizeaza cat de caraghiosi sunt...
[ http://3.bp.blogspot.com/-PuUI2SO-MmM/Uu92u_nGNyI/AAAAAAAAVGw/BT70jxqPX7U/s1600/328434-fp_prd_3s.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#44
NESCAFE1

NESCAFE1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 369
  • Înscris: 16.11.2013
Eu, sincer, sunt curios de ce tipul care ti-a facut cadoul a ales acest model..
Eu cand iau un cadou cuiva, ma gandesc cam ce i-ar placea individului.

Anyway, tipul cu sprancenele pensate. Mie mi se pare mult mai de bun simt sa ai un corp ordonat si curat, dar asta nu inseamna ca trebuie sa o dai in altele. Mie mi se pare ok sa nu vad un barbat cu sprancenele incaierate, iar parul de pe picioare sa fie de 2m.. sincer.
E opinia mea, exista bun simt in toate.

Edited by NESCAFE1, 06 February 2018 - 12:01.


#45
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004

View PostRickyBLD, on 05 februarie 2018 - 23:02, said:

Pentru mine ar fi buni...dar nu o sa îi port ��
Adică,ști,eu nu stau intr-un oraș așa de mare,însă dacă merg la Craiova(stau aproape)văd peste tot băieți care au blugi strâmți(și mie îmi plac pentru ca sunt slaaab) dar au și briz-brizuri din astea.Sunt cam ciudați,sau unora le sta chiar bine în ei.Dar eu nu ma văd purtând așa ceva...

În Balș sau Slatina merge să îi porți. Aveți grijă la semafoare când veniț la Craiova. Și nu mai mergeți cu mașina pe mijlocul drumului. Și vedeți că aveți o manetă lângă volan care se numește semnalizare.

On topic


Attached File  gay.png   89.66K   9 downloads

Edited by exceswater, 06 February 2018 - 14:12.


#46
Baxon

Baxon

    Dachshund

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,720
  • Înscris: 01.03.2017

View PostNESCAFE1, on 06 februarie 2018 - 11:45, said:



Anyway, tipul cu sprancenele pensate. Mie mi se pare mult mai de bun simt sa ai un corp ordonat si curat, dar asta nu inseamna ca trebuie sa o dai in altele. Mie mi se pare ok sa nu vad un barbat cu sprancenele incaierate, iar parul de pe picioare sa fie de 2m.. sincer.
E opinia mea, exista bun simt in toate.
La cat de detaliat descrii cred ca-ti plac baietii ! Io nu observ un barbat in detaliu , ma doare-n paispe cum e el , ma intereseaza femeia de langa el daca merita o tura au ba !

#47
corinadaniela

corinadaniela

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 11,516
  • Înscris: 05.06.2009

View PostBaxon, on 06 februarie 2018 - 14:40, said:

La cat de detaliat descrii cred ca-ti plac baietii ! Io nu observ un barbat in detaliu , ma doare-n paispe cum e el , ma intereseaza femeia de langa el daca merita o tura au ba !

exista persoane - atat barbati, cat si femei - care au un simt al observatiei mai ascutit, mai dezvoltat decat al majoritatii.
uneori, chestia asta poate fi un "blestem". ajungi sa observi detalii pe care altii nici nu le vad sau nu le sesizeaza, unele ajungand chiar sa te scoata din sarite, sa te enerveze sau sa te dezguste.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate