Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

tepe inchirieri apartamente timisoara

* * * * - 3 votes
  • Please log in to reply
76 replies to this topic

#73
leusteanul

leusteanul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,516
  • Înscris: 09.09.2017

View PostPORUMBUL, on 11 mai 2018 - 17:30, said:

Argentum - sa stii ca tu esti cel mai mare expert in pacalit proprietarii si cel mai al dracului si poti BELI un proprietar cum ar BELI ei alceva.
Ia explica-ne matale cum BELESTI un proprietar!

#74
PORUMBUL

PORUMBUL

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 11.05.2018
Leusteanul - Vezi ca de BELIT proprietarul vrea argentum sa o faca. Citeste mai cu atentie ce s-a scris.E vorba de inchirieri.

Edited by PORUMBUL, 11 May 2018 - 18:27.


#75
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,128
  • Înscris: 19.09.2005

View Postkarapok, on 11 mai 2018 - 17:34, said:


Semneaza prietenul si plateste el ? Sau cum ?  Eu asa am inteles, cine semneaza plateste....sau cum ?
Semneaza prietenul si inchiriezi tu.

#76
Cristina232

Cristina232

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 25.06.2022
Va spun din experienta ce am patit eu.
Ma intalnesc in centru cu un agent destul de suspect pe nume Robert care 1.nu a vrut sa spuna adresa imobilului de la inceput, (deci din start dubios,cine stie cu cine s-a gandit ca vin) si apoi 2.nu a dorit sa faca contract. 3.Nu a mentionat agentia pt care lucreaza.(din mom ce el are o copie a buletinului meu, mi s-ar parea normal ca si eu sa am o copie a buletinului sau)Eu i-am spus ca vreau contract in prezenta unui avocat.Pana la urma am acceptat asa.Acesta era mana in mana cu proprietarul, la sfarsit nu a mai vrut sa imi dea inapoi garantia invocand diferite motive cum ca nu am platit utilitatile.am facut calculul si am scazut din garantie utilitatile.Tot au mai ramas ceva bani.A zis ca ma suna el sa mi dea, l-a sunat si mama mea si nu a mai raspuns.Familia mea a spus ca sunt 2 excroci.Am sa specific aici si adresa si alte detalii pe care acesta nu le voia, ca alti oameni sa nu cada in plasa.Mi-a dat un nume fals al proprietarului si cand am cerut contul bancar sa ii transfer banii am observat ca numele nevestei nu coincidea cu numele proprietarului.Daca nu se stia cu musca pe caciula ce era asa greu sa imi furnizeze date personale reale , inclusiv cele privind cardul.Va intreb nu este normal ca daca proprietarul are copia C.I.-ului tau sa il ai si tu pe a lui?daca vii odata si iti gasesti yala schimbata si lucrurile afara? Sau agentul are cheia si cand sunteti plecati la lucru el poate intra(mentionez ca proprietarul era plecat in Anglia) odata am venit din oras si am simtit miros de fum in dormitor.acum nu stiu daca e posibil ca fumul sa fi intrat prin aerisirea de la baie.
Sa nu inchiriati niciodata un apartament de pe str.Republicii nr 4 et.6
Si la fel cu 2 batranei am patit , iara au invocat diferite motive ca garantia mi-o vor da dupa, dupa ce se afiseaza cheltuielile , ca a platit chiriasul din urma pe decembrie, si nu stiu cum se plateste odata la 2-3luni.Acestia aveau numai numar de fix ( doamna era cam dusa, nu stiu avea ceva probleme de sanatate) evident nu raspundea nimeni la acel telefon.dansa ma suna intr-una la lucru, inainte sa plec de la ei.Nu mi-am mai vazut garantia.
Imobilul se afla pe str.Gh.Lazar nr 42E , familia Dașcău.ca sa stie loomea sa incercam sa demascam toti teparii pt ca sa nu mai pice in plasa si altii.

#77
tytysor

tytysor

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,450
  • Înscris: 02.09.2006
cine e ''loomea''???

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate