Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Poate imi explica cineva.....

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
64 replies to this topic

#55
becali

becali

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,162
  • Înscris: 10.10.2003
Si raspunsul

Attached Files



#56
danutz1

danutz1

    In zona

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,113
  • Înscris: 20.01.2007
E de pus in rama.

#57
badlink

badlink

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,708
  • Înscris: 24.02.2010
da, demential raspunsul; ramai si cu telefonul ;
poate ar trebui mai des sanctiuni de felul asta, daca operatorul merita.

#58
crislacor

crislacor

    Cui îi pasă...?!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,012
  • Înscris: 20.06.2009
De acord și eu cu răspunsul, mai ales că Orange s-a vrut ușă de biserică aici și nu i-a ieșit. De fapt, i-a ieșit... pe nas!Posted Image
Totuși (și aici vorbesc strict din perspectiva unuia neutru), dacă lucrurile ar fi fost tratate de la început așa cum trebuia, adică cu responsabilitate și corectitudine, nu se ajungea aici, iar Orange ar fi beneficiat (corect, zic eu) de compensația pentru telefonul vîndut la preț subvenționat. Asta așa, dacă e să fim corecți pînă la capăt...Posted Image

#59
becali

becali

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,162
  • Înscris: 10.10.2003
Sa va mai spun ca nu e totul.........
Este un topic despre Orange Premium si beneficiile acestuia.  https://forum.softpe...orange-premium/
Am reclamat neacordarea de beneficii, prezente in TCG care sta la baza contractelor Orange, ei spuneau ca este o clauza care spune ca acestea nu sunt contracuale, clauza abuziva conform legii
coonsumatorului, asa ca am inaintat o cerere de inchidere pentru tot contul Orange si iata ce bonus am mai primit:

View Postcrislacor, on 26 martie 2018 - 21:27, said:

De acord și eu cu răspunsul, mai ales că Orange s-a vrut ușă de biserică aici și nu i-a ieșit. De fapt, i-a ieșit... pe nas!Posted Image
Totuși (și aici vorbesc strict din perspectiva unuia neutru), dacă lucrurile ar fi fost tratate de la început așa cum trebuia, adică cu responsabilitate și corectitudine, nu se ajungea aici, iar Orange ar fi beneficiat (corect, zic eu) de compensația pentru telefonul vîndut la preț subvenționat. Asta așa, dacă e să fim corecți pînă la capăt...Posted Image

100% de acord
Am si spus ca daca se compensa costul de la inceput nu se ajungea aici

Attached Files


Edited by becali, 26 March 2018 - 21:30.


#60
crislacor

crislacor

    Cui îi pasă...?!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,012
  • Înscris: 20.06.2009
Uite, eu dacă aș fi prin conducerea Orange (da' ce bine că nu-s!Posted Image), aș imputa aceste pierderi celui care s-a încăpățînat să fie mai catolic decît Papa (crezînd că mai scoate de-o primă, ceva) și a sfîrșit prin a fi fraierul satului! Trebuie la un moment dat să se termine și cu practicile astea idioate!Posted Image

#61
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015
Foarte tare!

#62
aris86

aris86

    Traieste constient!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,719
  • Înscris: 26.02.2010
Bravo! Bine lucrat, cu toate că știu de frica ANPC, acționează continuare la intimidare, știind ca mulți plătesc din prima.

#63
emanu900

emanu900

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,290
  • Înscris: 03.04.2004
@becali

Mai ai abonamente la ei sau asta era singurul?
Intreb pentru ca ma gandesc ca daca ai mai vrea sa faci si alte contracte in viitor sa nu iti ceara ceva plata in avans tocmai pt ca i-ai fript cu Protectia Consumatorului. De bun simt ar trebui sa nu faca asa ceva, insa mai stii...

#64
becali

becali

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,162
  • Înscris: 10.10.2003
pai mai aveam 2*43 si le-am inchis si pe alea

#65
emanu900

emanu900

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,290
  • Înscris: 03.04.2004
Deci nu mai ai nimic..  ok

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate