Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Info Coronavirus/Vaccinare vs Fake News

La multi ani @Lesbianu!

Adaptor magnetic cablu se incinge

Recomandare masina economica (GPL...
 Vacanta Suedia - Danemarca sfaturi

Ce cadou ati face amantei voastre...

Recomandare upgrade PC

legile din Italia
 Exista pentru Android un ceas car...

Achizitie proprietate (inclusiv c...

Cadou 12 ani

probleme vizionare netflix
 Ajutor alimentare plita inductie

Recunoasteti aceasta boxa

partitionare ssd 1T laptop Asus

Recomandare enclosure usb 3.0 to ...

Probleme cu recepția

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

fight_for_l

fight_for_l

New Member

• Grup: Members
De ceva timp am urmatoarea problemă. Cand sun sau sunt sunat nu reusesc sa vb cu interlocutorul. Se  aude o fășăială continua. Nu aud interlocutorul nici el pe mine. Pe whatsapp merge perfect muzica Se aude la fel de bine. Am fost la 6 service-uri. 3 placa de sunet defectă 2 microfon unul nu stiu ce modulator de frecvență.
Care ar fi soluția?

Tehnicianul1970

Tehnicianul1970

Senior Member

• Grup: Senior Members

View Postfight_for_l, on 27 ianuarie 2018 - 22:39, said:

De ceva timp am urmatoarea problemă. Cand sun sau sunt sunat nu reusesc sa vb cu interlocutorul. Se  aude o fășăială continua. Nu aud interlocutorul nici el pe mine. Pe whatsapp merge perfect muzica Se aude la fel de bine. Am fost la 6 service-uri. 3 placa de sunet defectă 2 microfon unul nu stiu ce modulator de frecvență.
Care ar fi soluția?
Un baros!

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/E4amRY3Skf4?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by Tehnicianul1970, 28 January 2018 - 00:37.

ucv92

ucv92

Junior Member

• Grup: Junior Members

View Postfight_for_l, on 27 ianuarie 2018 - 22:39, said:

Care ar fi soluția?
Schimbal , de ce zic asta ? daca continui sa mai mergi la alte service-uri sau sa te iei dupa unu si altu sar putea sa depasesti suma care ai dat-o pe telefon.

fight_for_l

fight_for_l

New Member

• Grup: Members

View PostTehnicianul1970, on 28 ianuarie 2018 - 00:35, said:

Un baros!

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/E4amRY3Skf4?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Merci.
Mi-ai fost de mare ajutor!

View Postucv92, on 28 ianuarie 2018 - 09:19, said:

Schimbal , de ce zic asta ? daca continui sa mai mergi la alte service-uri sau sa te iei dupa unu si altu sar putea sa depasesti suma care ai dat-o pe telefon.
Nu stiu de ce zici treaba asta.
Am gast pe cineva foarte priceput si care mi-a luat doar 50 lei.
Telefonul merge foarte bine.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate