Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...
 Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming
 Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...
 Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import
 

Nu suna la apelare

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
utzy

utzy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 202
  • Înscris: 16.09.2008
Salutare.
Am 5S, cumparat anul trecut, nou, in garantie.
Am facut up-date la IOS 11.2..si nu a mai vrut sa sune cind sunt apelat. Am revizuit tate alertele, la Sunete, totul activat. Vibratiile merg, soneria nu. Am resetat la valorile din fabrica si a mers, la cateva apeluri, dupa care gata!
Am up-datat la IOS 11.3, aseara si la fel, nu merge pe sonerie. Iar am resetat la valorile din fabrica si nimic, nu merge desi la Sunete e totul activat.
Unde sa mai verific sau ce ar putea (vreo aplicatie?) sa-mi dezactiveze soneria pentru apeluri sau alerte sonore? Ati patit asa ceva?
Multumesc.

Edited by utzy, 26 January 2018 - 11:40.


#2
jericho

jericho

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,048
  • Înscris: 02.09.2005
11.3 e beta
incearca sa iesi din programul beta si sa pui o versiune pentru muritori

#3
vince085

vince085

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,253
  • Înscris: 10.02.2015
Off topic: Eu am 11.3 beta și inafara de aplicația skype totul merge ca pe roate.
On: Switchul din stanga este pe poziția de sus sau de jos? Ai cumva funcția Do not disturb activata?

#4
snapydj

snapydj

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 929
  • Înscris: 07.01.2006
In rest merge difuzorul ? La muzica, la alte notificari cum ar fii mesaje ?

#5
utzy

utzy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 202
  • Înscris: 16.09.2008
Nu-mi merge de cind am up-datat la 11.2.3 (parca asta era ultima versiune inainte de 11.3 Beta).
La schimbarea soneriilor, ca sa aleg una din ele, merge....si daca ascult muzica. ''Nu deranjati'', semiluna, nu e activata.
Nici la notificarile mesalor nu merge, nici la Clicuri taste si nici la Blocarea telefonului, desi sunt activate.
Curios e ca la resetarea totala, inainte de 11.3, a mers, dar pentru putin timp, pentru citeva apeluri.

@Vince065....la care switch te referi? ...cel de volum din taste? ...daca da, e la maxim.

P.S. - vad ca la Semiluna Nu deranjati, are mai multe setari, la mine era dezactivata optiunea din Centrul de Control, o sa intru pe acolo sa fac niste probe, desi nu cred sa rezolv ceva. Cind am timp pun niste poze.

Edited by utzy, 26 January 2018 - 14:03.


#6
vince085

vince085

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,253
  • Înscris: 10.02.2015
[ https://s18.postimg.org/5695vtr8p/416_A644_E-_B9_ED-4_F6_B-_B9_E4-173540_E7_DDF3.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
La asta ma refer. E în sus sau în jos?

Edited by vince085, 26 January 2018 - 14:20.


#7
utzy

utzy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 202
  • Înscris: 16.09.2008
Nu era pe silent.
Am resetat iar, vad ca merge, Sa vedem cat.
Multumesc baieti!

#8
R10

R10

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,683
  • Înscris: 29.03.2010
Daca face figuri, de ce nu apelezi la garantie? Daca il duci, probabil ar fi bine sa instalezi versiune oficiala, nu beta

#9
utzy

utzy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 202
  • Înscris: 16.09.2008
Dupa ultima resetare, merge super. Vad ca nu mai am probleme.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate