Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 

achizitie casti wireless

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
AstroNut98

AstroNut98

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,444
  • Înscris: 26.01.2014
Din pacate n-am ascultat CX 6.00BT-urile, deci nu te pot ajuta, dar Momentum-urile iti garantez ca suna extraordinar. :))

Iar cablul e de calitate excelenta, nu se transmite galagie prin el cand se freaca de haine, nu prea se incurca, aproape ca uiti ca e acolo. Daca esti sigur ca urmatorul tau telefon va mai avea mufa de casti eu zic sa le iei. Dar incet incet o sa moara si jack-ul de 3.5mm si o sa trebuiasca sa umbi si cu dongle-ul dupa tine... Tu stii.

Oricum, Sennheiser clar nu face ciurucuri, deci si alealalte ar trebui sa sune bine. Ma indoiesc ca la fel de bine ca Momentum dar mno... Au si ele avantajele lor, clar. Totusi, vezi ca 6.00BT nu sunt deocamdata in stoc la AVStore, e in stoc "intreaba".

#20
mihu30

mihu30

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 999
  • Înscris: 09.07.2009

View PostAstroNut98, on 11 aprilie 2018 - 22:10, said:

Din pacate n-am ascultat CX 6.00BT-urile, deci nu te pot ajuta, dar Momentum-urile iti garantez ca suna extraordinar. Posted Image)

Iar cablul e de calitate excelenta, nu se transmite galagie prin el cand se freaca de haine, nu prea se incurca, aproape ca uiti ca e acolo. Daca esti sigur ca urmatorul tau telefon va mai avea mufa de casti eu zic sa le iei. Dar incet incet o sa moara si jack-ul de 3.5mm si o sa trebuiasca sa umbi si cu dongle-ul dupa tine... Tu stii.

Oricum, Sennheiser clar nu face ciurucuri, deci si alealalte ar trebui sa sune bine. Ma indoiesc ca la fel de bine ca Momentum dar mno... Au si ele avantajele lor, clar. Totusi, vezi ca 6.00BT nu sunt deocamdata in stoc la AVStore, e in stoc "intreaba".

multumesc mult, o sa intreb astazi,nu vazusem...Singura intrebare pe care o mai am acum este daca merita sa dau 100 ron in plus pentru ca sunt pe bluetooth...daca totusi dureaza pana le aduc o sa imi comnd Momentum .

#21
mihu30

mihu30

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 999
  • Înscris: 09.07.2009

View Postmihu30, on 11 aprilie 2018 - 19:44, said:

salutare, am tot cautat si in momentul asta am ramas la doua modele , insa pentru a cumpara mai vreau un mic ajutor de cei care se pricep...am de ales intre un model cu fir si unul bluetooth , ambele Sennheiser :

- Momentum in-ear cu fir recomandate de colegul @AstroNut98

https://www.avstore....ru-android/#red

- Si  cele bluetooth

https://www.avstore....-00bt-wireless/

Multumesc mult tuturor de ajutor

Pana la urma am mers pe Sennheiser bluetooth !!!

#22
cryyy2003

cryyy2003

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 12.05.2008
Salut,

ceva pareri despre castile Tronsmart Spunky pro?
https://www.geekmall...spunky-pro.html
sau Xiaomi earbus poate avand in vedere ca detin si un Xiaomi Mi9
https://www.geekmall...buds-basic.html

la un buget de 150 lei...

merci frumos

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate