Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...
 Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?
 Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...
 MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font

problema ping in jocuri online
 

U.E.F.A. Liga Națiunilor.

- - - - -
  • Please log in to reply
185 replies to this topic

#181
leo10

leo10

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,093
  • Înscris: 14.08.2012
Tragerea la sorți a grupelor UEFA Nations League 2022-2023 va avea loc astăzi la Nyon, de la ora 19:00, și va fi transmisă în direct pe Digi Sport 3, as.ro, Antena Play și observatornews.ro.

Tricolorii sunt repartizați în Liga B, urna 3, acolo unde se mai află Israel, Serbia și Irlanda.

Posibilii adversari ai României

Urna 1: Ucraina, Suedia, Bosnia și Herțegovina, Islanda

Urna 2: Finlanda, Norvegia, Scoția, Rusia

Urna 4: Slovenia, Muntenegru, Albania, Armenia

#182
danielturlea

danielturlea

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 85
  • Înscris: 25.03.2019
şi s-a tras la şorţ şi s-a şi jucat deja, românia a înfrânt bravo băieţi la mai mare.

#183
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,834
  • Înscris: 07.07.2009
România a pierdut aseară, ungurii au bătut ca lumea englezii iar italienii au pierdut la greu în fața nemților.

#184
FANFCSBblind0

FANFCSBblind0

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 118
  • Înscris: 21.07.2021
E greu să cred că România nu va putea mai mult în viitor. Trebuie să admitem că au fost prea multe meciuri, iar jucătorii sunt foarte obosiți. Sper ca pe 23 septembrie, România să se trezească, chiar dacă suntem în ceasul al treisprezecelea.

#185
santos81

santos81

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 232
  • Înscris: 15.09.2008
Deci pentru ai nostri sunt multe meciuri. Pentru adversarii nostri, nu. Tot timpul mi-a placut ca noi suntem speciali si doar noua ni se intampla nenorociri. Am mai citit si ca noua ne-au lipsit nu-stiu-ce jucatori, titulari de drept cum ar fi. Dar nu zice nimeni ca si adversarului i-au lipsit cel putin tot atati titulari de drept.
Are sens sa discutam despre posesia Finlandei in meciul in care noi am invins cu 1-0? Ca a fost 60%? Deci tu, Romania ai posesie 40% acasa cu Finlanda si ai pretentie sa faci ceva cu Bosnia sau cu Muntenegru? Hai sa fim seriosi!!! Finlanda, da? Nimeni in ghete cand vine vorba de fotbal.

Edited by santos81, 15 June 2022 - 11:09.


#186
FANFCSBblind0

FANFCSBblind0

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 118
  • Înscris: 21.07.2021
Hai că ne facem de râs și azi
Cu o primă repriză mediocră, la scorul actual, România este retrogradată..
Ce să mai vorbim despre performanță și altele...

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate