Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere
 Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...
 Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import
 Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...
 

Samsung suspectată pe baza acuzațiilor că a redus performanțele smartphone-urilor vechi

- - - - -
  • Please log in to reply
93 replies to this topic

#91
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,865
  • Înscris: 25.01.2007

 marius87ism, on 21 ianuarie 2018 - 16:55, said:


Posibil asa ceva? Din cate ni se zice pe forum samsung ar fi cel mai bun, si vw desigur :)
Desigur, samsung e un jucator important pe piata mobila si s-ar putea sa fi gasit o noua cale de a isi mari profiturile, toata lumea o face, si desigur cateodata ar trebui sa ne reorientam asteptarile de la telefoane cu hardware slab.
Uite că se poate. Rahatul ăla de Samsung nu a prins doi ani până a devenit inutilizabil, lag și în meniu,daca voiai Facebook , gata, acolo murea încărcând poze. La momentul cumpărării, 2014, mergea de rupea, cu aia 5.5 inch era ceva beton. Culmea că în 2016 , de Black Friday am luat un Acer s1, 5.7 diagonala și un giga RAM, telefon care merge ok, și acum. Io l_am luat că era 150 lei, bun de un cadou. Am rămas cu gura căscată de diferența între 2 telefoane, ambele cu 1 RAM. Din păcate pentru Samsung nu a apărut firmware din alte surse, care’s convins că l_ar mai fi pus pe picioare. De la Samsung cu 4,4 a venit, cu 4,4 a murit...

#92
omrau

omrau

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,917
  • Înscris: 06.10.2015
Samsung ca  Samsung, dar sa cumperi un Huawei la 3500 ron.. asta deja e sub orice critica :)

#93
ct10dre

ct10dre

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,038
  • Înscris: 03.05.2006
Samsung S6  ,   update-uri si factory reset cand incepe sa faca fite  de la diferite programe gen FB ,  merge ca-n prima zi .
Note 4  ,  luat sh de la koreeni  ,  merge si mai bine decat S6  dupa ultimul update .

Parere proprie si personala  prin prizma utilizarii , nu citita pe forumuri pline de boti.

#94
farausername

farausername

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,661
  • Înscris: 04.01.2017

 omrau, on 22 ianuarie 2018 - 12:55, said:

Samsung ca  Samsung, dar sa cumperi un Huawei la 3500 ron.. asta deja e sub orice critica :)
Sunt Huawei-uri si la 2000 de euro ;)

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate