Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Numai aici despre INNA

* * * * - 3 votes
  • Please log in to reply
60 replies to this topic

#55
eddy_teer

eddy_teer

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,708
  • Înscris: 31.12.2013
Între timp INNA a lansat "Flashbacks", muuult peste "Read my lips" făcut în colaborare cu Farina... Farina are colaborări interesante cu vedete latino pop chiar dacă la noi nu e prea cunoscută. "Flashbacks" a intrat în top -ul de la Metro FM Turcia și e în playlist la Europa Plus Moscova.

Edited by eddy_teer, 24 March 2021 - 08:55.


#56
AndReW99

AndReW99

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,405
  • Înscris: 15.07.2016
Flashbacks a apărut chiar înaintea noastră prin Rusia (NRJ, Europa Plus, Radio Record) și Turcia (Metro, Pal Station, Fenomen). La noi parcă prin ianuarie pe la sfârșit a apărut timid pe la unele radiouri naționale.
E ok noua ei piesă, cum ai zis și tu, cu mult peste Read My Lips. Pe lângă Flashbacks, din albumul Heartbraker recomand și You And I. A fost la Radio Roman FM în playlist, nu prea a avut mare succes, dar mi-ar fi plăcut să fi devenit hit și You And I.
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/vqxSvozYwaM?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#57
eddy_teer

eddy_teer

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,708
  • Înscris: 31.12.2013
Da, ai dreptate, e o piesă bună. E ciudat că în topurile noastre este plin de piese slabe, dar Flashbacks nu are loc. Am văzut și eu că în Rusia, Ucraina și Turcia INNA este în topuri. Mi-aș dori să intre și în topurile vest europene,  cred că merită. În continuare INNA e cel mai bun produs al muzicii pop disco românești la "export"...

#58
marga32

marga32

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,074
  • Înscris: 11.06.2010
Stefan, de ce nu mai postezi aici? E suficient sa pui melodiile sale, nu sa si comentezi.

#59
eddy_teer

eddy_teer

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,708
  • Înscris: 31.12.2013
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/e5BXiukp9R4?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#60
eddy_teer

eddy_teer

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,708
  • Înscris: 31.12.2013
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/I3BQRUMGKFM?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#61
eddy_teer

eddy_teer

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,708
  • Înscris: 31.12.2013
Cred că este singura piesă bună de pe ultimul album al Alexandrei ”Champagne Problems”

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/R5wKF76eKXw?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate