Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Infiltratii casa noua

sugestie usa interior

ANAF si plata la selfpay

Imprimanta ciss rezista perioade ...
 Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou
 La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...
 Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40
 

Numai aici despre INNA

* * * * - 3 votes
  • Please log in to reply
60 replies to this topic

#19
marga32

marga32

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,074
  • Înscris: 11.06.2010
In sfarsit un raspuns la subiect!

#20
DeathRow

DeathRow

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 299
  • Înscris: 05.01.2018

View Postmarga32, on 23 ianuarie 2018 - 21:19, said:

In sfarsit un raspuns la subiect!
Au fost comentarii la subiect dar tu vrei sa le auzi doar pe alea care zic ceva de bine despre Inna, patetic.

#21
marga32

marga32

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,074
  • Înscris: 11.06.2010
Ai zis "patetic", deci e de bine. Multumesc!

#22
eddy_teer

eddy_teer

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,718
  • Înscris: 31.12.2013

View PostDeathRow, on 23 ianuarie 2018 - 23:48, said:

Au fost comentarii la subiect dar tu vrei sa le auzi doar pe alea care zic ceva de bine despre Inna, patetic.

Despre INNA se pot spune fără îndoială și multe lucruri rele, dar tot rămâne absolut unică. Critici constructive, la obiect și de bun simț, sunt binevenite, dar răutățile gratuite chiar nu-și au rostul ! Posted Image

#23
Aldulescu

Aldulescu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,794
  • Înscris: 04.01.2018

View PostDeathRow, on 23 ianuarie 2018 - 23:48, said:

Au fost comentarii la subiect dar tu vrei sa le auzi doar pe alea care zic ceva de bine despre Inna, patetic.
patetic = plin de patos, care emoționează, impresionează, înduioșează; plin de emfază, de afectare.
https://dexonline.ro/definitie/patetic

#24
Neaceasca85

Neaceasca85

    Gaz ieftin si curent ieftin

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,787
  • Înscris: 14.10.2008
Nirvana ar fi cumva o trimitere la pierzania provocata de droguri "I got lost in this feeling; I got lost in Nirvana...".

Fiecare o traieste in felul sau, pentru mine Nirvana a fost una din piesele ce mi-au incantat sarbatorile de iarna, Nirvana la mine era fericirea si libertatea din perioada sarbatorilor, mancarea imbelsugata etc. Posted Image

Oricum pe un Home Cinema suna bine, suna destul de techno.

Mai techno si mai putin manelizata decat piesele precedente as spune, Heaven sau Yala erau cam manelistice.

Sau Gimme-Gimme.

#25
eddy_teer

eddy_teer

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,718
  • Înscris: 31.12.2013
Ce se întâmplă ?
Erau 5 pagini pe acest topic, au mai rămas 2...
Rog un moderator sau un administrator să ne explice care a fost problema pentru care au fost șterse 3 pagini ?
Poate așa învățăm și noi unde am greșit și nu vom mai repeta greșelile.

#26
alin632

alin632

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 7,712
  • Înscris: 05.09.2011
Îți spun eu, era mult off-topic pe acest subiect. Data viitoare, încercați să postați on-topic.Posted Image

#27
eddy_teer

eddy_teer

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,718
  • Înscris: 31.12.2013
Acest topic este despre INNA, eu nu știu ce ar fi putut fi off-topic din tot ceea ce s-a postat aici, dați-mi măcar un exemplu vă rog. Posted Image

#28
alin632

alin632

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 7,712
  • Înscris: 05.09.2011
Pe acest topic se vorbește despre melodia "Nirvana" de la Inna, nu se postează alte melodii lansate de ea sau ale altor artiști.

#29
eddy_teer

eddy_teer

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,718
  • Înscris: 31.12.2013
Eu cred că este vorba în primul rând despre INNA, mai există și albumul ”Nirvana” nu numai piesa.
Și dacă aveți dreptate, nu înțeleg de ce nu am putea posta și alte piese ale INNEI, sau a altor artiști cu care a colaborat ea.
Oricum, mi se pare în neregulă să se deschidă un topic pentru o singură piesă...
Dacă eu deschid un topic nou, va trebui să găsesc un titlu mai general, să nu mă leg doar de o piesă sau de un album, și atunci va fi în regulă ?
Sau va fi din nou un topic blocat așa cum a fost topicul ”INNA” ?
Deja suntem foarte off-topic... Posted Image
Așa că să o spun pe aia dreaptă, mie nici nu-mi prea place piesa ”Nirvana”, e cumva prea artificială, prea ”de fițe”. Cred că după albumul ”Nirvana”,
INNA (sau producătorii ei) s-a mai maturizat... Dar mă opresc aici, să nu fiu din nou off-topic... Posted Image

Edited by eddy_teer, 14 March 2019 - 13:04.


#30
AndReW99

AndReW99

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,405
  • Înscris: 15.07.2016
Eu zic că ar fi mai bine să se modifice numele topicului în "Inna" sau "Numai aici despre Inna" și astfel nu cred că am mai avea grija off-topicului :)

Edited by AndReW99, 15 March 2019 - 21:35.


#31
eddy_teer

eddy_teer

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,718
  • Înscris: 31.12.2013
AndReW99, foarte corect gândit ! Posted Image
Dacă marga123, inițiatorul acestui topic, mai este printre noi și nu are nimic împotrivă, Posted Image
rog un moderator sau un administrator să schimbe numele acestui topic în :"Numai aici despre INNA". Posted Image

#32
alin632

alin632

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 7,712
  • Înscris: 05.09.2011
Done.

Spoiler


#33
marga32

marga32

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,074
  • Înscris: 11.06.2010
Buna treaba, eddy_tear! Posted Image

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/jLS_Oz_ZffA?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#34
eddy_teer

eddy_teer

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,718
  • Înscris: 31.12.2013
Nu vreau să fiu off-topic, da´ unde Dumnezeu tot dispari, marga32 ?

Edited by eddy_teer, 16 March 2019 - 12:07.


#35
eddy_teer

eddy_teer

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,718
  • Înscris: 31.12.2013
Miami 2016...
Și comentariul unui fan (bineînțeles, nu român) :
Ulrich DeYoung :
”Inna never seizes to amaze!!! :-) Her singing vocal chorus really contributes nicely to the music beat during this sequence of this concert, even provokes more energy from the DJ visibly, clearly im-powers the DJ to motivate and energize the audience even more and generates even more excitement at this EDM concert!! Inna is phenomenal!!! My favorite performance artist by far!!!
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/neu-3KML72A?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#36
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,876
  • Înscris: 28.11.2006

View Postmarga32, on 16 martie 2019 - 12:05, said:

Buna treaba, eddy_tear! Posted Image
Pe asta o trec la "placeri vinovate". Merge ascultata si fara sa vad videoclipul :D

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate