Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 

Arșinel va primi titlul de cetățean de onoare din partea Gabrielei Firea.

* * - - - 5 votes
  • This topic is locked This topic is locked
49 replies to this topic

#1
Aldulescu

Aldulescu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,794
  • Înscris: 04.01.2018
Într-un comunicat transmis de Primăria Capitalei, Gabriela Firea anunță că luni, cu ocaza Galei Premiilor Municipiului București pentru Artă și Cultură, la Teatrul Odeon, Alexandru Arșinel și Ileana Vulpescu vor primi titluri de cătețean de onoare.
”Cu ocazia Zilei Culturii Naționale, Primăria Capitalei organizează Gala Premiilor Municipiului București pentru Artă și Cultură, luni, 15 ianuarie, la Teatrul Odeon, începând cu ora 20:00.
În cadrul evenimentului, 24 de personalități marcante ale vieții culturale din România vor primi din partea Municipalității Premii de Excelență în Cultură pentru următoarele șapte domenii de activitate: teatru, muzică, arte vizuale, film, arhitectură, literatură și management cultural.
În cadrul aceleiași ceremonii, Primarul General al Capitalei, Gabriela Firea, va acorda titlul de cetățean de onoare doamnei Ileana Vulpescu și domnului Alexandru Arșinel”, este comunicatul Primăriei.

http://stirileprotv....elei-firea.html

Credeti ca aceasta distinctie vine intr-un moment oportun tinand cont de scandalurile in care au fost recent implicati Arsinel si Firea?

#2
silesax

silesax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 47,162
  • Înscris: 15.10.2009
Off.. Iar aud de asta.. :(

#3
Uteib

Uteib

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,128
  • Înscris: 08.06.2017
O mizerie!

#4
_Dadi_

_Dadi_

    Martian

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,154
  • Înscris: 01.05.2015
Da eu ca stau la 5 case de el....parca si asta a fost nu stiu ce secretar de partid pe la un teatru.....

#5
shmecherul

shmecherul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,866
  • Înscris: 22.11.2006
Secretar de partid l-a prins revolutia. Si a ajuns mare revolutionar. Cu indemnizatie, apartament de pe urma marilor lui lupte, etc. Basca rinichii.

 Sirius_B, on 15 ianuarie 2018 - 17:31, said:

sa o suga
Amundoi.

#6
TruculMagic

TruculMagic

    Egalitatea nu există decât în matematică

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,669
  • Înscris: 24.11.2015
Credeam ca ii da titlul de CACAREZIAN Posted Image

#7
lil debul

lil debul

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,662
  • Înscris: 29.09.2005

 _Dadi_, on 15 ianuarie 2018 - 17:29, said:

Da eu ca stau la 5 case de el....parca si asta a fost nu stiu ce secretar de partid pe la un teatru.....
Stai in Cotroceni ?

#8
_Dadi_

_Dadi_

    Martian

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,154
  • Înscris: 01.05.2015

 shmecherul, on 15 ianuarie 2018 - 17:32, said:

apartament de pe urma marilor lui lupte
In poarta Palatului Cotroceni si cu garaj, sa nu uitam....

 lil debul, on 15 ianuarie 2018 - 17:34, said:

Stai in Cotroceni ?
Acum stau in Drumul Taberei, ca trebuie sa am grija de mama mea....Dar adresa, casa, biroul....il am acolo....

#9
Aldulescu

Aldulescu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,794
  • Înscris: 04.01.2018
Da, dar sa nu uitam ca Arsinel e numai unul ! In vremurile cand romanii nu prindeau decat TVR-ul, carea oferea un program destul de anost, momentele vesele cu el si Stela erau cam singurele lucruri care meritau urmarite si care au facut pe multi romani sa rada si sa uite de greutatile vietii.

#10
lil debul

lil debul

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,662
  • Înscris: 29.09.2005

 _Dadi_, on 15 ianuarie 2018 - 17:36, said:



Acum stau in Drumul Taberei, ca trebuie sa am grija de mama mea....Dar adresa, casa, biroul....il am acolo....
Scuze de off, am devenit sentimental.

#11
JurasikMan

JurasikMan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,289
  • Înscris: 30.10.2006
La cati rinichi are ...Posted Image

#12
notrust

notrust

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,731
  • Înscris: 09.11.2016
Arsinel va primi titlul de c...
Asa se vede titlul subiectului pe forum softpedia, asa sa fie Posted Image

Edited by notrust, 15 January 2018 - 17:43.


#13
shmecherul

shmecherul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,866
  • Înscris: 22.11.2006

 Aldulescu, on 15 ianuarie 2018 - 17:39, said:

Da, dar sa nu uitam ca Arsinel e numai unul ! In vremurile cand romanii nu prindeau decat TVR-ul, carea oferea un program destul de anost, momentele vesele cu el si Stela erau cam singurele lucruri care meritau urmarite si care au facut pe multi romani sa rada si sa uite de greutatile vietii.
Arsinel si Stela e(ra) numai unul. Adica Stela. Arsinel este zero barat. E un fel de Duda al casei regale. Si momente vesele mult mai subtile vezi la alti mari actori romani, Care sau dus.

Edited by shmecherul, 15 January 2018 - 17:46.


#14
sylvius

sylvius

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,400
  • Înscris: 01.01.2007
Mda.

Tara de arsinei si politica de revista...

#15
Afrikaner76

Afrikaner76

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 912
  • Înscris: 25.02.2016

 Aldulescu, on 15 ianuarie 2018 - 17:39, said:

In vremurile cand romanii nu prindeau decat TVR-ul, carea oferea un program destul de anost, momentele vesele cu el si Stela erau cam singurele lucruri care meritau urmarite si care au facut pe multi romani sa rada si sa uite de greutatile vietii.

Si asta inseamna ca ii permitem orice, nu?

#16
Aldulescu

Aldulescu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,794
  • Înscris: 04.01.2018

 shmecherul, on 15 ianuarie 2018 - 17:45, said:

Arsinel si Stela e(ra) numai unul. Adica Stela. Arsinel este zero barat. E un fel de Duda al casei regale. Si momente vesele mult mai subtile vezi la alti mari actori romani, Care sau dus.
Fara Arsinel nu era nici Stela, amandoi era cuplet de succes, nu ar fi fost niciunul atat de celebru daca nu lucrau impreuna.

 Afrikaner76, on 15 ianuarie 2018 - 17:47, said:

Si asta inseamna ca ii permitem orice, nu?
Pai ce sa-i permitem, ia si el acolo un titlul onorific, sunt o droaie de alte celebritati care sunt cetateni de onoare.

Edited by Aldulescu, 15 January 2018 - 17:55.


#17
lil debul

lil debul

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,662
  • Înscris: 29.09.2005

 Aldulescu, on 15 ianuarie 2018 - 17:39, said:

Da, dar sa nu uitam ca Arsinel e numai unul ! In vremurile cand romanii nu prindeau decat TVR-ul, carea oferea un program destul de anost, momentele vesele cu el si Stela erau cam singurele lucruri care meritau urmarite si care au facut pe multi romani sa rada si sa uite de greutatile vietii.
Adevarul e ca Arsinel a fost bun pe segmentul lui de public, sanchi, ca Sergiu a fost vre-un mare actor, de exemplu. Aaaa, a aparut chestia cu rinichiul, cam naspa faza dar daca a-si fi primar , caz in care a-si face comanda pt busturile actorilor, sa le amplasez central Arsinel ar avea locul lui.
Nu am cum sa-l scot din istoria revistei, nu am cum.

#18
Uteib

Uteib

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,128
  • Înscris: 08.06.2017

 Aldulescu, on 15 ianuarie 2018 - 17:39, said:

Da, dar sa nu uitam ca Arsinel e numai unul ! In vremurile cand romanii nu prindeau decat TVR-ul, carea oferea un program destul de anost, momentele vesele cu el si Stela erau cam singurele lucruri care meritau urmarite si care au facut pe multi romani sa rada si sa uite de greutatile vietii.
Asa si? Cati au fost ca el???

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate