Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 

Problema comanda Zooplus

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
silversky

silversky

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 03.12.2006
Buna ! Profit de topic ca sa va rog ceva: nu am cont pe zooplus si as vrea sa fac o prima comanda in weekendul acesta. Am inteles ca daca un user existent imi trimite o invitatie sa-mi creez contul, voi primi 10% reducere, iar el o reducere de 25 RON. Daca sunteti amabili, ati putea sa-mi trimiteti o invitatie sa-mi creez contul ? Va trimit adresa de email pe PM.

#20
minam

minam

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 936
  • Înscris: 15.09.2009

 silversky, on 19 ianuarie 2018 - 12:38, said:

Buna ! Profit de topic ca sa va rog ceva: nu am cont pe zooplus si as vrea sa fac o prima comanda in weekendul acesta. Am inteles ca daca un user existent imi trimite o invitatie sa-mi creez contul, voi primi 10% reducere, iar el o reducere de 25 RON. Daca sunteti amabili, ati putea sa-mi trimiteti o invitatie sa-mi creez contul ? Va trimit adresa de email pe PM.

OK.  Trimite adresa..

#21
Aeryn

Aeryn

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 763
  • Înscris: 19.02.2011
Azi m-am enervat cu zooplus. Si m-au pierdut de client.
Cumparam de la ei saci de asternut pisici Cat's best oko de 40 l cu 99,90/sac, pana acum. Azi dau sa iau 2 saci...nu poti pune decat 1 in comanda (vezi doamne, nu face producatorul fata si au limitat cantitatile - nu am mai auzit scuza asta idioata de cand...traia nea Nicu' - sa dea cate 1 sa ajunga la toti Posted Image ).
Asadar, ma enervez eu si dau telefon. Raspunde una si zice: ne pare rau, nu se poate, asa ne-a zis producatorul.
Intreb eu: daca fac 2 comenzi diferite de cate 1 sac, se poate?
Asa da, zice ea, asa se poate.
Evident, am ramas masca...pai ce ati limitat in cazul asta? - intreb eu.
Aia de la call center raspunde: asa ne-a zis producatorul - un raspuns care nu avea nimic de-a face cu intrebarea mea.
Stau acu' si ma intreb, in prostia mea, nu oi fi vorbit eu romaneste? Ce intrebam eu si ce imi raspundea ea. Astia angajeaza roboti frate la call center?
Smecheria pentru ei, am constatat eu ulterior, era ca la 2 saci comandati transportul era gratuit, ca ajungea la 200 lei total comanda.
Asa mai dai 30 lei pe 2 saci transport, in 2 comenzi diferite.
Rezultatul (pentru ei) - au pierdut un client.
Ma duc sa iau un sac de pelleti din supermarket, ca dau 15 lei pe el si are 15 kg, decat sa mai iau de la idioti ca astia, aceiasi pelleti cu 115 lei 20kg.
Culmea e ca, daca iau direct din Germania, ies la 22 EUR sacul, TVA si transport inclus.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate