Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...

Masina de copt paine - pareri

Cum reactivez Google Maps?
 Conectare tableta X220la Tv

Femeile tinere nu mai vor sa munc...

La mulți ani @un_dac!

La multi ani de Sfantul Gheorghe&...
 Job - Facultate sau certificare

Deadpool & Wolverine (2023)

sistem hibrid eoliana + panouri +...

Outlook e muta pe Android
 Constructie Mun. Iasi. Casa P+1.

Cum mai rezolvati cu chiriasii ra...

Tastatura si mouse cu baterie int...

AC Gree duce la palpait de becuri
 

Aplicație editare portrait mode

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
atanu

atanu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 887
  • Înscris: 23.01.2008
Sunt in căutarea unei aplicații care odată cu editarea fotografiei care e făcută în mod portret (focus pe personajul principal), să poată delimita personajul de fotografie și să-l scoată din context. Am văzut că la Apple se poate edita astfel direct din aplicația camerei.
Mulțumesc!

PS: Am găsit în play aplicația " Phocus: portrait mode editor ", dar fiind cu plata nu am încercat-o. Poate o are cineva și da un feedback.  Nu cumpăr aplicații fara să știu că funcționează ok.

#2
zyppster

zyppster

    viața este o contradicție

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,972
  • Înscris: 02.02.2008
Eu am cumparat/folosesc aplicatia BigLens pentru evidentierea unei persoane in poza...

Recomand si asta.

Edited by zyppster, 14 January 2018 - 14:55.


#3
Tort

Tort

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 998
  • Înscris: 02.01.2016

 atanu, on 14 ianuarie 2018 - 14:35, said:

Sunt in căutarea unei aplicații care odată cu editarea fotografiei care e făcută în mod portret (focus pe personajul principal), să poată delimita personajul de fotografie și să-l scoată din context. Am văzut că la Apple se poate edita astfel direct din aplicația camerei.
Mulțumesc!

PS: Am găsit în play aplicația " Phocus: portrait mode editor ", dar fiind cu plata nu am încercat-o. Poate o are cineva și da un feedback.  Nu cumpăr aplicații fara să știu că funcționează ok.



Ai optiunea de refund.


https://play.google....happ.blureffect

#4
atanu

atanu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 887
  • Înscris: 23.01.2008
Camera/le telefonului fac automat asta...  Eu vreau sa editez astfel încât să scot subiectul principal din context, și să-l mut in alta fotografie.
Exista posibilitatea, știu, sa decupez conturul, dar mă gândeam că ... fiind doua fotografii, facute cu 2 camere, sa le pot separa automat.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate